На Хмельниччині чоловіка засудили за вбивство колишньої дружини

На Хмельниччині чоловіка засудили за вбивство колишньої дружини
  • Попри розлучення експодружжя жило в одній квартирі, а жінка ще й зловживала алкоголем.
  • Чергова сварка між ними закінчилася трагічно.

Трагедія сталася восени 2019 року в Шепетівці. Ввечері між експодружжям, котре проживало в одній квартирі, спалахнула сварка через те, що колишня дружина зловживала алкоголем. У результаті чоловік побив її і та померла.

  • "Під час судового розгляду справи чоловік вину не визнав, розповів, що колишня дружина близько восьми років зловживала алкоголем, у такому стані була агресивною, била їхню дитину і його матір. А того дня, поки вони з батьком готували їжу на кухні, жінка кудись виходила, повернулася п’яна і брудна, трималася за живіт. Під вечір знову пішла, повернулася близько 23 год, тримаючись за живіт, лягла на підлогу, де зранку батько знайшов її мертвою. Обвинувачений стверджував, що її не зачіпав", - йдеться у повідомленні Хмельницького апеляційного суду.

Проте суд відхилив його заперечення. За даними висновків судово-медичних експертиз, тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до смерті, були спричинені жінці від ударів рук та ногами.

Суд визнав 38-річного шепетівчанина винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої. Йому призначили покарання у виді 8 років позбавлення волі.

  •  "Призначаючи обвинуваченому вид та розмір покарання, суд врахував, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності, є особою з інвалідністю ІІІ групи з дитинства по слуху, позитивно характеризується за місцем проживання, має на утриманні неповнолітню дитину, а також те, що він скоїв тяжкий злочин, не намагався допомогти жінці після заподіяння травм", - уточнили у суді.

Читайте також: Жінка вистрибнула з вікна 11 поверху: подробиці трагедії у Хмельницькому (ВІДЕО)
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:03 Смертельна аварія на коліях у Хмельницькому: дізналися про стан 18-річного Микити, який вижив 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:42 Бензин Е10, надбавки до пенсій та старт вступної кампанії: головні новації липня Від читача 15:51 Війна за розум: головні правила інформаційної безпеки під час бойових дій. 18:01 Назавжди 31: у Хмельницькому попрощалися з Георгієм Даменією 17:29 На Хмельниччині судитимуть 35-річного чоловіка за зґвалтування малолітньої падчерки 16:54 У Хмельницькому вручили державні нагороди родинам загиблих захисників (ІМЕНА) photo_camera 16:18 Хмельницький серед лідерів із доброчесності та протидії корупції: результати дослідження 15:36 На Ярмолинеччині водій напідпитку намагався дати хабаря патрульним 14:52 У яких будинках в Хмельницькому в липні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) 14:09 Кому дістануться дорожні мільярди Хмельниччини: зв'язки з нардепами, кримінальні справи та фірми зі збитками 13:35 Інтернет 5 Гбіт/с у Хмельницькому: «Еверест» запустив космічну швидкість (новини компаній) 13:19 Засудили одного з голів громад Хмельниччини за розтрату 1,9 мільйона гривень 12:44 Поліція розпочала досудове розслідування за фактом забруднення Південного Бугу 12:05 ДБР арештувало готельно-ресторанний комплекс сина Крупи в парку Чекмана 11:29 У Південно-Західному мікрорайоні міста тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 10:50 Розшукали зниклу в Хмельницькому 37-річну Ірину Назарчук 09:36 В ДТП на проспекті Миру загинуло двоє людей: деталі від поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up