На Хмельниччині псевдобанкіри викрадають гроші з рахунків громадян

-
Двоє мешканок області стали жертвами однієї і тієї ж шахрайської схеми.
-
Жінок ошукали загалом на 90 тисяч гривень.
На Хмельниччині фіксують чергові випадки шахрайства. Вчора, 20 квітня, жертвою аферистів стала 36-річна жителька Старокостянтинова. Близько 10:25 ранку до неї зателефонувала невідома особа. Чоловік представився працівником банку і повідомив, що картка потерпілої заблокована. Зловмисник порадив жінці виконати певні дії через мобільний додаток. Потерпіла погодилась і втратила понад 48 тисяч гривень. Про це повідомили у Поліції Хмельницької області.
За подібною схемою понад 38 тисяч гривень було викрадено з картки 59-річної мешканки Шепетівки.
В обох випадках працівники поліції проводять розслідування та закликають громадян у разі отримання подібних дзвінків не піддаватись паніці.
Поліція Хмельницької області нагадує: будь-які маніпуляції з карткою не проводяться дистанційно. Вас мають запросити до найближчого відділення банку.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
‼️Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vsimnews