На Хмельниччині жінка скористалася послугами "тверезого водія" і залишилася без автівки

На Хмельниччині жінка скористалася послугами "тверезого водія" і залишилася без автівки
  • 24-річна жінка випила спиртного, відтак сама за кермо вирішила не сідати, а замовила послугу "тверезий водій".
  • Він відвіз клієнтку додому. Щоправда, ключів від авто їй не повернув.

Подія сталася 6 грудня у Славуті. Вночі 24-річна місцева мешканка замовила послугу "тверезий водій". 31-річний чоловік відвіз славутчанку додому на її авто, але потім відмовився віддавати ключі від авто, розвернувся і поїхав у місто. Жінка звернулася до поліції.

Поліцейські оперативно розшукали зловмисника. Він перебував у автівці. У чоловіка були явні ознаки сп’яніння. Від проходження тесту він відмовився, що було відповідно задокументовано. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі терміном від 3 до 5 років. Наразі слідчі дії тривають.

Читайте також: Перекинулися на авто. На Хмельниччині у ДТП постраждав 15-річний водій та 12-річний пасажир

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (72)
  • Олександр Муравський
    Якось однобоко висвітлено
  • Volodymyr Shved
    Пить так відро,любить так каралеву....
  • Сергій Нагорний
    Не самий тверезий водій якого можна було знайти)
  • Adrean Avto Bazar
    Трезвий не значить адекватний
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up