На Соборній взяли підприємця, який вимагав 265 тисяч гривень

На Соборній взяли підприємця, який вимагав 265 тисяч гривень
Фото прокуратури та поліції Хмельницької області. Колаж vsim.ua
 • Чоловік мав вплинути на посадовців Держпраці.

 • Його затримали під час передачі хабаря.

На році вулиць Соборної та Староміської у Хмельницькому розташований торгово-офісний центр “Олександрит”. Там розташоване підприємство, яке працює в експертно-технічній сфері. До нього навідався представник фірми, якій потрібно було виготовити документи для проведення робіт, пов’язаних з підвищеною небезпекою. Офіційно така послуга вартувала 35 тисяч гривень.

Директор експертно-технічного центру повідомив, що потрібно заплатити 265 тисяч гривень зверху. Вже неофіційно. За таку суму він мав вплинути на посадовців регіонального управління Державної служби з питань праці. А якщо той не погодиться з ним працювати, то йому будуть штучно створювати перешкоди в отриманні дозволі та виготовленні документів.

Передача коштів відбулася в п’ятницю, 7 липня. Під час неї вимагача було затримано у приміщенні згаданого центру “Олександрит”, де той орендує офіс. На сходах поліцейські перераховували і розкладали вилучені кошти.

Відео дня

Також правоохоронці провели обшук за місцем роботи працівників управління Держслужби з питань праці та за місцями проживання фігурантів схеми.

Поки триватиме слідство, директор підприємства, який вимагав гроші, буде сидіти під цілодобовим домашнім арештом. Далі справу мають передати до суду. Якщо його визнають винним, то він може опинитися за у в’язниці на строк від 3 до 8 років. Про це повідомляють в поліції Хмельницької області.

Читайте також: Сільський голова просив 3 тисячі доларів хабаря за землю в учасника АТО

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Valentina Harasiyk

  Що означає з 3 до 8 років? Гроші перерахувати на війну а він хай сидить від15 до20 років.
 • Громей Лариса

  А далі...а далі відпустять і гроші віддадуть, придумають якусь казочку.
 • Саша Таран

  Все ніяк не зміняться,тож у Євросоюзі будемо незабаром 😎
 • Жанна Козлюк

  Ще одного клоуна взяли. Дайте штраф, як всім, кого берете на хабарах, та й крапка. Не дратуйте людей такими новинами. Поки не буде жорсткого покарання, нічого не зміниться. А покарань немає. Закони не виконуються.

keyboard_arrow_up