Ножем у груди. На Хмельниччині жінка намагалася вбити свого коханця

Ножем у груди. На Хмельниччині жінка намагалася вбити свого коханця
Фото ілюстративне: ua.depositphotos.com
  • Полісменів жінка переконувала, що чоловік сам проткнув себе ножем.
 

Подія сталася 17 серпня у селі Залужжя Білогірського району. Під час обіду між 31-річною жінкою та її співмешканцем виникла сварка. Від слів господиня перейшла до дій. Вона схопила кухонного ножа і вдарила ним чоловіка у груди.

Потерпілий втратив свідомість, а тим часом його співмешканка викликала "швидку" та поліцію. Щоправда, вона запевняла їх, що чоловік намагався скоїти самогубство. Проте медики привели потерпілого до тями і той спромігся розповісти, як все було насправді. Жінка у скоєному зізналась.

Чоловіка терміново доправили в Білогірську центральну районну лікарню, де прооперували. Наразі загрози його життю і здоров’ю немає. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Відео дня

Зловмисницю затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі їй вже оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 (через статтю 15) Кримінального кодексу України — Замах на умисне вбивство. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.

На період досудового розслідування рішенням Білогірського районного суду жінку взяли під варту.

Читайте також: Застав кохану в ліжку з іншим та проломив тому череп сокирою: деталі любовної драми на Хмельниччині 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Хуан Матус
    Борщ пересолила?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:06 Початок літніх канікул перенесли в частині шкіл Хмельниччини 15:29 700 кг психотропів щомісяця: поліція викрила наркоорганізацію, яка діяла і на Хмельниччині 14:46 Град і сильний дощ: на Хмельниччині оголосили штормове попередження 14:02 Крупа просила про зміну запобіжного заходу: що вирішив суд Від читача 12:29 🎰 Нацполіція провела масштабну спецоперацію: викрито наркоугруповання та вилучено понад 17 мільйонів доз наркотиків 13:11 У Хмельницькому вночі обікрали кав'ярню: що відомо 12:16 Марина Бех-Романчук відсторонена від змагань через позитивний допінг-тест 12:05 Стріляв в київському готелі: затримали мешканця Хмельниччини 11:33 Хмельничани у вишиванках: підбірка фото із соцмереж photo_camera 11:11 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: топ кращих голів (ВІДЕО) play_circle_filled 10:38 Смертельна ДТП в Хмельницькому районі: загинув водій мотоблока 10:01 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами — Іван Горват та Іван Яковенко 09:35 Визначили дати матчів «ХІТ» — «Сокіл» 09:05 «Це наша національна святиня»: Іван Гончар вітає хмельничан з Днем вишиванки (пресслужба І. Гончара) 09:03 Нічна атака на Хмельниччину: збивали «шахеди» 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 15 травня 21:11 Де у Хмельницькому вимикатимуть світло 15 травня (АДРЕСИ) 20:37 НСЗУ зупинила виплати двом лікарням на Хмельниччині 19:16 Хмельничанина судитимуть за поширення дитячого порно 18:23 У Хмельницькому реформують 40 комунальних підприємств. Які та чому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up