Патрульного, який стріляв на Тернопільській, можуть посадити за вбивство

Патрульного, який стріляв на Тернопільській, можуть посадити за вбивство
  • 30 грудня на Тернопільській застрелили чоловіка, який нападав на перехожих із шилом.
  • Патрульного Ярослава Болюха внутрішнє розслідування Нацполіції визнало винним. Хлопця звільнили. Далі буде суд.
  • Його напарника покарали звільненням з однієї посади і переведенням на нижчу.

Напередодні Нового року у Хмельницькому чоловік кидався на людей із шилом. Перехожі повідомили про це поліцейських. Патрульні наздогнали його на вулиці Тернопільській. Чоловік спробував кинутися й на правоохоронців. Ті у відповідь спочатку вистрелили у повітря. Потім у нападника. Від отриманих кульових поранень він помер у кареті «швидкої».

Правомірність дій патрульних взялася визначати прокуратура. Там уже завершується досудове розслідування за статтею 118 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця». Вона передбачає одне із наступних покарань:

  • виправні роботами на строк до двох років

  • обмеженням волі на строк до трьох років

  • позбавленням волі на строк до двох років

Внутрішнє розслідування проводила Національна поліція. За його результатами Ярослава Болюха визнали винним і звільнили з ОВС. Напарнику пощастило більше. Він залишився в органах, але його понизили.

Як розповіли vsim.ua в поліції, далі буде суд, який розглядатиме правомірність дій патрульного. Якщо його визнають невинним, то він може подати в суд на Національну поліцію, поновитися і отримати компенсацію.

Про своє звільнення Ярослав Болюх написав на сторінках у Фейсбук і Вконтакті.

 

За інформацією від правоохоронців, адвокат обвинуваченого планує збирати підписи в хмельничан на підтримку Ярослава. ППовідомляють також, що захист патрульного планує залучити міжнародних експертів, які мають дати свою оцінку діям поліцейських.

Слідкуйте за розвитком подій і життям Хмельницького на vsim.ua.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (35)
  • Стецюк Николай
    Подумайте про те, що на місці тих людей на яких кидався цей псих, могли бути ваші діти або батьки! І скажіть що на вашу думку, поліція мала ганятися за ним два ні?
  • Миняйло Юра
    Те що опиту геть немає у таких ситуаціях у наших патрульних то є факт.напевно краще було б щоб цей псих когось заштрихав,тим шилом (((і йому за це нічого не було б,бо в нього картка.
  • Korusan Kariir
    То бишь суд решил, что чувак с шилом, колющий на улице людей, не был опасен?
  • Ivanna Kovalchuk
    Следствие идёт и если виновен - пусть будет наказан
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:02 До +29º і без опадів: прогноз погоди на Хмельниччині на 25 червня 20:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:45 Тарифи на проїзд: які ціни в регіонах України порівняно з Хмельницьким 19:09 «На щиті» повертаються троє захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) Від читача 10:02 Чому варто скаржитися на небезпечний контент, а не просто ігнорувати його 18:28 В ДТП на Шепетівщині загинув червонокнижний лось 17:45 Коли безпека - не компроміс: як «Перша приватна лікарня» формує новий стандарт хірургії у Хмельницькому (новини компаній) 17:41 У Хмельницькому попрощалися із Володимиром Гладчуком 16:59 На Хмельниччині ввели обмеження руху для великовагового транспорту 16:16 Хмельницьке «KFС» задонатило «Дяді Гріші» після інциденту в закладі 15:25 ДБР повідомило про підозру родичці Тетяни Крупи play_circle_filled 14:43 Колишній директор «Хмельницькводоканалу» отримав підозру за розтрату на закупівлі 13:31 У Хмельницькому викрили схему ухилення від мобілізації через працевлаштування у виші photo_camera 12:31 Порізав знайому на погрожував підірвати бойову гранату: засудили жителя Хмельниччини 11:40 Судитимуть зловмисника, який ошукав військового з Летичева на 156 тисяч гривень 10:53 ДТП з туристичним автобусом на Хмельниччині: поліція розпочала кримінальне провадження 09:39 Міноборони виграло апеляцію у справі про виплати сестрі загиблого військового з Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up