В чоловіка на Тернопільській стріляли копи. Він помер в кареті "швидкої"

В чоловіка на Тернопільській стріляли копи. Він помер в кареті "швидкої"
  • За попередньою інформацією, чоловік з гострим металевим предметом напав на трьох хмельничанок.
  • Копи, яких зупинили перехожі, намагалися вгамувати невідомого. Але, за поясненнями патрульних, він хотів напасти і на них. І після цього правоохоронці застосували зброю. 
  • Поранений чоловік помер в кареті швидкої допомоги. 

Сьогодні зранку, 30 грудня, на вулиці Тернопільській біля магазину "Негоціант" відбулася стрілянина.

- Коли виходила на вулицю, то бачила, як стріляли поліцейські, - каже хмельничанка Інна, яка стала свідком тієї події. 
За попередньою інформацією, у чоловіка стріляли двоє. 

Інформацію про те, що зброю застосували патрульні підтвердив речник управління Роман Мартинюк. Нападником виявився 46-річний житель Хмельницького, який стояв на обліку у психдиспансері. За попередньою інформацією, спочатку він напав на жінку, яка працює у Хмельницькому обласному психоневрологічному диспансері, що на Кам'янецькій. Він поколов їй обличчя. 

 - Патруль зупинили перехожі, хлопці їхали на пересмінку, люди жестами показували на людину, яка нападала на перехожих. Але коли чоловік побачив патрульних, почав скорочувати дистанцію і дістав гострий металевий предмет. І вже тоді розпочалися події, які мають такі наслідки, - каже Роман Мартинюк. 

За словами патрульних, чоловік ніяк не міг вгамуватись. На попередження не реагував. Почав підходити все ближче. Спочатку поліцейські застосували сльозогінний газ. Коли це не допомогло, зробили кілька пострілів у повітря. Коли побачили, що чоловік дістав з кишені гострий предмет і почав наближатись, то вистрілили у ногу. За словами поліцейських, які зараз працюють на місці події, в руках у нападника було шило або заточка. 

Наразі відомо, що чоловік помер. У лікарню його не привезли. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • коля федоров
    вбили хворого
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччину скує мороз: погода на 18 лютого 20:42 У 12 разів перевищив норму: у Хмельницькому зупинили нетверезого водія 20:22 Посадовець Хмельницької АЕС вимагав $5 000 за працевлаштування з бронюванням: який отримав вирок 19:43 У Хмельницькому попрощаються з воїном Валерієм Глушиком Від читача 17:11 Хмельницький обласний серцево-судинний центр – лідер України з надання невідкладної допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда! 19:01 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 лютого (АДРЕСИ) 18:19 «Вирішували питання» з ТЦК за 5 000 доларів: на Хмельниччині двоє чоловіків отримали вирок 17:42 Укрзалізниця змінила розклад популярного поїзда, який курсує через Хмельницький 17:01 На Хмельниччині місяць шукають 22-річну Аліну Запорожець 16:16 На Хмельниччині вручили державні нагороди освітянам, підприємцям та посадовцям (ІМЕНА) 15:30 Скасований потяг Кам’янець — Ужгород можуть повернути ближче до літа, — Укрзалізниця 14:51 Військового з Хмельницького району Жукова Сергія відзначили нагородою посмертно 14:09 Педіатри Хмельницького: з ким ще можна укласти декларацію 13:33 Живцем згорів в будинку: на Хмельниччині в пожежі загинув чоловік 13:10 Ціни у Хмельницькому: де вигідніше купувати курячі яйця 12:37 На Хмельниччині 17-річна квартиранта обікрала пенсіонерку на пів мільйона гривень 12:10 Скільки заробили головні медики Хмельницького у 2025 році (ІНФОГРАФІКА) 11:30 Загинули четверо військових з Хмельниччини: Котик Валентин, Лебеденко Назар, Ожіховський Василь, Франків Олександр 10:48 Роками ґвалтував дитину і змушував мовчати: судитимуть 45-річного жителя Хмельниччини 10:07 На Хмельниччині працювала ППО: що відомо про атаку 17 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up