Під домашній арешт посадили чоловіка, який намагався зґвалтувати 22-річну хмельничанку

Під домашній арешт посадили чоловіка, який намагався зґвалтувати 22-річну хмельничанку
  • 35-річний хмельничанин напав на дівчину неподалік від її будинку.
  • Чоловік намагався її зґвалтувати.
  • Врятував хмельничанку випадковий перехожий.
  • Нападнику загрожує 5 років в'язниці.

 

15 січня в обласному центрі напали на 22-річну дівчину. Сталося це поруч із її помешканням. Чоловік повалив хмельничанку на землю і пригрозив задушити, якщо вона кричатиме. Але довести злочин до кінця йому не вдалося. Випадковий перехожий налякав зловмисника і той втік.  

Потерпіла детально описала нападника. Досить швидко його затримали. Зловмисником виявився 35-річний хмельничанин. Під час слідчих дій у чоловіка знайшли значну кількість знімків порнографічного характеру.

Як повідомили у Хмельницькому  міськрайонному суду, наразі підозрюваному обрано запобіжний захід. Його посадили під цілодобовий домашній арешт.

Проти чоловіка відкрили провадження за частиною 3 статті 15, частиною 1 статті 152 кримінального кодексу України (Вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних із вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування). Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Нюра Солодун
    Чому домашній арешт?може ще під заставу випустили?поки йтиме слідство пройде пів терміну,а там і гляди-рік-1,5 залишиться.Тільки кастрація!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:40 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 7 січня 19:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:07 Значний сніг і туман: прогноз погоди в Хмельницькому на 7 січня 18:28 Дізналися ім’я посадовця міграційної служби, дружина якого збудувала ТЦ за 14 мільйонів Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 17:44 На Кам’янеччині спіймали п’яного водія «Volkswagen» 17:12 Сильні снігопади у Хмельницькому: чи вистачить техніки та солі на дороги 16:38 На Хмельниччині шукають шкільних поліцейських: вимоги 16:17 За 4 мільйони оновили травматологію у міській лікарні Хмельницького photo_camera 15:43 Будинки в районі Темпу будуть без води через аварію 15:12 Як хмельничани купаються на Водохреща (РЕПОРТАЖ) photo_camera 14:56 Графік відключень газу в Хмельницькому на січень (АДРЕСИ) 14:29 Земельні зловживання селищного голови на Хмельниччині призвели до збитків на 1,2 мільйона гривень 13:44 На Панаса Мирного горів житловий будинок 13:15 П’яний водій скоїв смертельну ДТП у Хмельницькому районі. Вирок – 6,5 років ув’язнення 12:47 Депутатські тендери: як у Хмельницькому заробляють на держзакупівлях (частина 1) 12:13 На лікарні у Хмельницькому районі встановили сонячну електростанцію 11:31 Вивозили військовозобов’язаних за кордон: на Хмельниччині викрили схему ухилення від мобілізації 11:04 За 2025 рік у Хмельницькій громаді стерилізували 1 100 безпритульних тварин 10:32 Обікрав знайомого під час застілля: у Летичеві оголосили підозру чоловіку за грабіж
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up