На Хмельниччині військовий заплатить максимальний штраф за пияцтво під час служби

На Хмельниччині військовий заплатить максимальний штраф за пияцтво під час служби
  • 20-річний військовослужбовець перебував в стані алкогольного сп'яніння на території  військової частини.

На Хмельниччині 20-річний військовослужбовець заплатить максимальний штраф за пияцтво під час служби. Суд призначив йому 34 000 тисячі гривень.

Так, Хмельницький міськрайонний суд покарав військовослужбовця, який у грудні 2023 року перебував на території  військової частини в стані алкогольного сп’яніння, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 17220 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв).

До суду на розгляд справи правопорушник не з’явився. Однак, подав заяву про те, що свою вину визнає і з протоколом ознайомлений.  Його вина підтверджується  зібраними по справі та дослідженими в судовому засіданні доказами, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення, лікарняною довідкою, в якій зафіксовано результат огляду, витягом з наказу командира військової частини.

Відео дня

При обранні стягнення суд врахував те, що правопорушник неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, а тому наклав на  нього максимальний штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 34 000 тисячі гривень.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення через Хмельницький міськрайонний суд до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up