Подробиці страшних вбивств на Хмельниччині та розповіді працівників СІЗО

Подробиці страшних вбивств на Хмельниччині та розповіді працівників СІЗО
  • “На перший погляд, не скажеш, що він жорстоко вбив людину”.

  • “Начитаєшся їхніх справ - волосся дибки стає”.

  • Так про роботу зі злочинцями говорять працівники СІЗО.

  • Ми зібрали найцікавіші коментарі. Хто та за що може сидіти до смерті  - читайте в матеріалі.

Вбивці, ґвалтівники, маніяки, наркомани, крадії та шахраї, які скоїли злочини в нашій області, проходять через “Хмельницький слідчий ізолятор”. Про цю установу, яка знаходиться біля “Либідь Плази”, ми вам вже розповідали раніше. Тепер - про тих, хто там перебуває. 

Можливо, багато хто з вас і не підозрював, що зараз там знаходиться понад десяток осіб, які скоїли особливо тяжкі злочини. Їм загрожує довічне ув’язнення, а в слідчому ізоляторі чекають на рішення суду. 

“ДУ”, так на них кажуть працівники СІЗО, - це ті, хто вбили двох або більше осіб, або одну з особливою жорстокістю. До прикладу, зараз в ізоляторі є ті, хто відсік голову, убив дружину чи порубав сусіда. Шостий рік триває суд у справі пари сатаністів - канібалів, які ймовірно з’їли печінку 10-річної дівчинки. Вони теж певний час знаходились у нашому ізоляторі.  Від думок, що вони знаходяться прямо в центрі міста, стає моторошно. 

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up