П’ять прикладів фейкових мінувань на Хмельниччині: кого знайшли і як покарали

П’ять прикладів фейкових мінувань на Хмельниччині: кого знайшли і як покарали
Біля військкомату на Проскурівській, 27 жовтня
  • Лише за останній тиждень у Хмельницькому «мінували» три будівлі.

  • До пошуку вибухівки щоразу на кілька годин залучаються різні екстрені служби.

  • Закон передбачає, що «мінувальника» мають ув’язнити щонайменше на два роки.

Військкомат на Проскурівській, ТЦ на Інститутській, школа на Молодіжній — про замінування цих місць у Хмельницькому повідомляли протягом останніх семи днів. В усіх випадках працівники екстрених служб перевірили приміщення, проте вибухівки не знайшли.

Повідомлення про замінування до поліції надходять регулярно. Найчастіше «мінують» торгові центри та навчальні заклади. Класичним способом повідомити про це є телефон. Зазвичай дзвонять на лінію «102». Втім, останнім часом все частіше про «мінування» повідомляють електронним листом. Зокрема, так було вчора, 27 жовтня.

Закон передбачає кримінальну відповідальність за неправдиве повідомлення про замінування. У статті 259 Кримінального кодексу йдеться, що:

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up