Різанина на Інститутській. Вбивцю 50-річної хмельничанки відправили до в'язниці

Різанина на Інститутській. Вбивцю 50-річної хмельничанки відправили до в'язниці
Фото з місця вбивства
  • Резонансне вбивство сколихнуло місто восени 2017 року.
  • 50-річну Марію жорстоко зарізали біля під'їзду власного будинку.
  • Вбивцею жінки виявилася 20-річна хмельничанка. Наразі її винесли вирок.

Неділя, 17 вересня, 50-річна Марія повертається з роботи. Вона торгує взуттям на речовому ринку. Жінка підходить до під’їзду будинку 4/2 на Інститутській, де вона мешкає і саме тут зустрічає свою смерть. Її зарізали просто посеред білого дня на "порозі" власного будинку. Жінку вдарили ножем в груди і шию.  І хоча, Марія ще змогла вибігти на двір та покликати на допомогу, врятувати її так і не вдалося. Вона померла в "швидкій" по дорозі в лікарню. Затримати підозрювану у жорстокому вбивстві підприємиці вдалося аж за кілька місяців.

Виявилося, що Марію позбавила життя 20-річна хмельничанка. Під нігтями вбитої знайшли сліди її ДНК.

Основною версією слідства було те, що 20-річна дівчина пішла на вбивство через борги. Камери відеоспостереження показали, що вона декілька днів слідкувала за підприємицею і вивчала її розпорядок дня. 

Після затримання підозрюваною проти неї відкрили кримінальне провадження за статтею 115 "Умисне вбивство". Санкція статті передбачає покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.

Розгляд справи тривав понад рік. І ось нарешті суд поставив у ній крапку. Сьогодні, 3 червня, прес-секретар Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська повідомила, що жінці призначили покарання. Її засудили до 15 років позбавлення волі.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Irina Lvovskaya
    Довічне
  • Ната Колесник
    Мало дали.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:45 Забудова Бакоти: чи дійсно там з’явиться масштабне курортне селище 19:19 Хмельницький без гарячої води: де та коли вимикатимуть (ГРАФІК) 18:20 ВСІМ Бізнес-ліга 2026: триває реєстрація команд 17:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 16:42 На Хмельниччині військовий катував колишню дівчину: ДБР повідомило про підозру 15:58 «Вирішував питання» з військовим обліком: на Хмельниччині викрили схему з ухилення від мобілізації 15:19 Обіцяв розшукати та повернути тіло сина: за шахрайство засудили жителя Нетішина 15:07 5 пожеж ліквідували на Хмельниччині за минулу добу 14:45 14 років за зґвалтування доньок: жителю Хмельниччини не вдалося оскаржити рішення суду 13:47 «Школа для вагітних» у Хмельницькому: де працює і чому навчають 12:02 На Хмельниччину «на щиті» повертається солдат Олександр Кузнєцов 11:21 На Хмельниччині зіткнулись два мотоцикли. Постраждав 14-річний пасажир 11:01 Чи працюють петиції у Хмельницькому: ми проаналізували 10:34 На Інститутській чоловік стріляв у патрульних (ВІДЕО) play_circle_filled 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:44 Ордени «За мужність» передали рідним загиблих воїнів із Полонного photo_camera 09:25 За кермом буса – 20-річна водійка: історія Аліни, яка працює на хмельницькому агропідприємстві МХП (новини компаній) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Сильні заморозки і дощ: погода на Хмельниччині 29 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up