У Тернополі взяли “на гарячому” голову облради та двох заступників ОВА. Вони просили 1,8 мільйона гривень хабаря

У Тернополі взяли “на гарячому” голову облради та двох заступників ОВА. Вони просили 1,8 мільйона гривень хабаря
Тут і далі фото НАБУ
 • Голова обласної ради та двоє заступників керівника ОВА вимагали гроші у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва. 

 • Постраждалий підприємець подав заяву у правоохоронні органи. 

 • Від ранку в приміщення обласної ради проходять обшуки. 

У понеділок, 26 червня, в сусідньому Тернополі затримали голову облради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації під час одержання хабаря. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

У НАБУ заявили, що затримані вимагали майже 1,8 мільйона гривень у власника підприємства. Гроші просили за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської облради. 

Також за ці кошти вони обіцяли погасити борг Тернопільської ОВА перед цим підприємством, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році. Сума хабаря становила 5-10% «відкату» за повернення заборгованості за виконані роботи. 

Відео дня

— Не дивлячись на те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та допомагав армії, можновладці все одно вимагали виплатити хабар, — додають в НАБУ. 

Підприємець, у якого затримані вимагали кошти, написав заяву у правоохоронні органи. Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тисяч гривень голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали «на гарячому». Йдеться про Ігоря Дем'янчука (перший заступник) та Ігоря Гайдука. 

 

У приміщенні Тернопільської обласної ради Національне антикорупційне бюро проводить обшуки. Вирішується питання про повідомлення про підозру. Попередня кваліфікація – ч.4 ст.368 КК України info - Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (24)
 • І Франко

  Ув'язнити "Свободівську" гниду та  його " Свободівських " заступників-бандитів, шлеперів  на довічно! Гнидюки Януковича мають сидіти в тюрмах.
 • Читач81

  Напевно сама Україна вже нездатна очиститись від цього ракового захворювання.
 • Олександр

  Ничего не меняется. Как только приходят до кормушки так и лезут своим свинным рылом брюхо на бить.
 • Олекса Шумейко

  Негідників під варту і на десять років на нари, а майно на ЗСУ,

keyboard_arrow_up