На Хмельниччині арбітражний керуючий попався на хабарі в мільйон гривень

На Хмельниччині арбітражний керуючий попався на хабарі в мільйон гривень
СБУ
  • Арбітражний керуючий разом зі спільником вимагали один мільйон гривень від керівника приватної структури.
  • За ці кошти вони обіцяли не створення перешкод під час ведення ним сільськогосподарської діяльності.

На Хмельниччині викрили арбітражного керуючого та директора одного з агропідприємств на вимаганні хабара. Посадовець разом зі спільником, директором підконтрольного йому агропідприємства, вимагали один мільйон гривень від керівника приватної структури. Про це повідомили у СБУ.

"У таку суму зловмисники оцінили нове укладання з комерсантом раніше розірваних арбітражним керуючим договорів з підприємством-банкрутом та не створення перешкод під час ведення ним сільськогосподарської діяльності", - йдеться у повідомленні.

Затримали зловмисників у робочому кабінеті арбітражного керуючого під час отримання першої частини хабара. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим підозри в скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368-4 Кримінального кодексу України.

Відео дня

Триває досудове слідство.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
  • Kate Skgroup
    це не хабар! а проплата згідно договору... і чиновників тут немає... звичайні підпиємці... Роздули тут "прєступлєніє" на порожньому місці
  • Мастер Автополив
    Ребята, так ведь после рогулюции вроде все ок.
  • Dima Halhan
    І коли йоого посадять з конфіскацією майна?
  • Володимир Шафінський
    Він взяв гроші за то шо заключав договор а не хабар
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up