Винуватцю масової ДТП на проспекті Миру загрожує кримінальна відповідальність

Винуватцю масової ДТП на проспекті Миру загрожує кримінальна відповідальність
Фото ГУНП в Хмельницькій області.
  • Чоловік їхав без водійських прав і з ознаками алкогольного сп'яніння.
  • Внаслідок аварії постраждала жінка.
  • Поліція відкрила кримінальне провадження.

Аварія за участю чотирьох автомобілів сталася у Хмельницькому вчора, 4 січня. На проспекті Миру зіткнулися два автомобілі марки «Opel Vivaro», один«ВАЗ 2107» і «Opel Astra». Саме водій останнього, виїхавши на зустрічну смугу, спричинив ДТП. Вже після аварії поліція встановила, що 38-річний чоловік був без водійських прав. Їх у нього відібрали після рішення суду. Тоді чоловіка також оштрафували на 20 тисяч гривень. Усе це за кермування у нетверезому стані.

Штраф і відсутність прав на водіння не зупинили чоловіка. За даними поліції, він перебував з ознаками алкогольного сп’яніння і вчора, коли правоохоронці прибули на місце аварії. Аби пересвідчитися в цьому, в нього була відібрана кров на відповідні аналізи.

Усі ці факти й те, що в аварії травмувалася 51-річна пасажирка автівки «ВАЗ», зумовили відкриття кримінального провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. Вона передбачає одне із наступних покарань:

  • штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або
  • виправні роботами на строк до двох років або
  • арешт на строк до шести місяців або
  • обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Читайте також: На Толстого вантажівка насмерть збила жінку (ФОТО) 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сергій Якубенко
    Дадуть штраф. Він собі спокійно заплатить, знову набухається і сяде за руль. Да здраствует наш суд...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Дощі та грози накриють Хмельниччину: погода на 30 травня 19:00 На Хмельниччині чоловік відкрив стрільбу по людях. Є поранений 18:51 На Хмельниччині попрощалися з двома військовими, які вважалися зниклими безвісти 18:24 Мешканця Хмельниччини обвинувачують у контрабанді гуманітарних вантажівок для ЗСУ Від читача 11:25 ЧАТОВІ ОНЛАЙН: НОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН 17:47 Маршрутки без GPS і порушення графіків: у Кам’янці склали 42 акти на перевізників 17:01 На Хмельниччині зафіксували перекриття русла річки через сміття 16:21 На Хмельниччині 39 мешканців отримали гранти на розвиток бізнесу 15:38 Хмельничани і «Останній дзвоник»: чим ділились у соцмережах цього дня photo_camera 15:11 Їм було 48 та 20 років: воїнів з Хмельницького району нагородили посмертно (ІМЕНА) 14:29 У Кам’янці-Подільському чоловік влаштував бійку в гуртожитку через ревнощі 13:44 Помер після інсульту в навчальному центрі: у Хмельницькому поховали Володимира Кицака 13:01 Хмельницький виконком розглянув 83 питання: що вирішили 12:45 Дитячі літні табори 2026 в Україні та за кордоном: Карпати, Болгарія 12:13 У школах Хмельницького пролунав останній дзвоник (ФОТО) 11:21 На Хмельниччині військовий продавав дизпаливо з частини — ДБР 10:34 У Хмельницькому за тиждень оштрафували водіїв на понад 171 тисячу гривень 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Смертельна ДТП у Дунаївцях: водій Mercedes проведе 3 роки у в’язниці 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up