Втеча з Райківецької колонії: ув’язненого досі розшукують

Втеча з Райківецької колонії: ув’язненого досі розшукують
  • Сергій Мілевський залишив дільницю соцреабілітації 7 червня.

  • Відтоді про його місцезнаходження нічого не відомо.

  • За даними судового реєстру, чоловік вже був раніше судимий за зґвалтування, розбій та крадіжки.

7 червня з Райківецької виправної колонії, що в Хмельницькому районі, втік ув’язнений. Він залишив територію дільниці соціальної реабілітації. Ім’я втікача — Мілевський Сергій Сергійович. Відомо також, що він 1981 року народження. Таку інформацію розмістили на сторінці колонії у Facebook. Станом на сьогодні, 12 червня, ув’язненого досі розшукують. Про це журналістам vsim.ua повідомили в Райківецькій колонії. Зазначимо також, що місцем народження Мілевського є село Попівці Барського району Вінницької області. Такі дані є у реєстрі судових рішень.

За даними того ж реєстру, Сергій Мілевський був неодноразово судимий раніше. Перший вирок, відомості щодо якого нам вдалося знайти, винесений 27 серпня 2000 року. Чоловіка засудили до трьох років ув’язнення за крадіжку. Пізніше, 2001 та 2004 року, Мілевського знову судили за крадіжки. 2008 року він отримав 7,5 року ув’язнення за розбій та зґвалтування. Звільнився Мілевський у січні 2015 року.

Після цього чоловік знову взявся за старе. За даними реєстру судових рішень, від 15 грудня 2015 до 21 вересня 2016 року Сергій Мілевський скоїв 25 крадіжок у селах Хотинського та Заставнівського районів Чернівецької області. 23 вересня 2015 року його затримали. Вирок за 10 із 25 крадіжок винесли 29 листопада 2016 року. Того дня йому призначили ув’язнення терміном 3,5 року.

Відео дня

Пізніше Мілевського судили ще кілька разів через ту ж серію з 25 крадіжок. Щоразу термін ув’язнення зростав та зрештою склав 5,5 року. Потім Мілевський вироки оскаржив та домігся скорочення терміну ув’язнення шляхом зміни методу розрахунку за «законом Савченко». Детальніше про все це читайте у матеріалі «Зґвалтування, розбій та 28 крадіжок: що відомо про чоловіка, який втік з Райківецької колонії».

Всіх, кому щось відомо про місце перебування Сергія Мілевського, просять повідомити за номерами (0382) 62 40 14, (067) 311 28 27 або 102.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Панас
    10 крадіжок  і тільки  три з половиною роки дали, такий недолугий кримінальний кодекс, а потім ще на поселенні був , хто це все наприймав( такі кодекси і закони), саме цікаве що чим далі  тим стає "цікавіше"  в нашій ненці Україні, просто піпєц.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:03 Що буде з кам’янецькими вишами після об’єднання: пояснення від керівництва 22:30 Хмельничанин поранив ножем патрульного, коли тікав від ТЦК: подробиці інциденту 21:01 Хмельничан попереджають про сильну грозу та шквали: погода на 8 липня 20:06 Шестеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину Від читача 16:41 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 19:43 Звільнили без згоди: керівниця ансамблю виграла справу в суді на Хмельниччині 19:01 У Хмельницькому попрощалися із захисниками Андрієм Пономаренком та Олександром Черторижським 18:12 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу: деталі порушень та коментарі активістів 17:58 Збили на очах коханої: деталі справи смертельної ДТП біля Летичева 17:29 На Хмельниччині сталась потрійна ДТП: є травмований 16:56 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччину з полону повернувся Юрій Поліщук 16:13 У Хмельницькому районі відключатимуть газ: перелік сіл 15:34 Ціни на цукор і сіль: де вигідніше купувати у Хмельницькому 15:05 Без кесаревого: на Хмельниччині народився хлопчик із рекордною вагою 14:50 Пансіонат «Промінь життя»: професійний догляд і щоденна підтримка для ваших рідних (новини компаній) 14:26 Крадіжки газу на Хмельниччині: скільки зафіксували випадків від початку року 13:36 Нацгвардійці здали плазму у Хмельницькому: що відомо про процедуру і кому рятує життя 13:03 Лавандові поля на Хмельниччині: платні та безкоштовні локації 12:31 Хмельничанка стала чемпіонкою Європи з веслування 11:08 Перехід за кордон — 14 тисяч $: у Хмельницькому затримали організатора схеми photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up