За крадіжки та розбій славутчанину дали 8 років в’язниці з конфіскацією

За крадіжки та розбій славутчанину дали 8 років в’язниці з конфіскацією
Ілюстративне фото
  • Мешканець Хмельниччини був судимий раніше.

  • Минулого року він скоїв дві крадіжки, а потім — розбійний напад на помешкання сусіда.

Мешканець Славутчини отримав термін ув’язнення дві крадіжки та розбійний напад. У квітні 2018 року 37-річний житель села Старий Кривин вкрав у місцевому будинку культури ноутбук. А ще з одного приміщення виніс господарські речі. Проте на цьому чоловік не заспокоївся. У стані алкогольного сп’яніння він заліз у вікно будинку сусіда. Там він побив до непритомного стану господаря помешкання. Після цього виніс із будинку продукти харчування, засоби гігієни та інші речі. Про це сьогодні, 15 листопада, повідомляє прокуратура Хмельницької області.

Суд визнав винним чоловіка у скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 статті 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло) та частиною 3 статті 185 (крадіжки, вчинені повторно, поєднані з проникненням у житло та інше приміщення) Кримінального кодексу. Зловмисника засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Обтяжуючою обставиною було те, що славутчанин вже скоював раніше майнові злочини.

Читайте також:

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:04 У Хмельницькому замість деяких тролейбусів кілька місяців курсуватимуть автобуси 15:02 У Хмельницькому матері залишили дітей у зачиненому авто — врятували патрульні 14:11 Працівницю Хмельницької АЕС Президент нагородив Орденом княгині Ольги 13:06 Що має бути у кошику та як правильно провести Великдень: пояснення священника Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 12:05 На Хмельниччині водія «схопило» серце за кермом — авто влетіло в стовп 11:30 Привітання з Великоднем лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко (пресслужба ВО Батьківщина) 11:04 У Хмельницькому створять центр ментального здоров’я для військових і їхніх родин 10:05 Безпека на Великдень: СБУ закликає подолян утриматися від масових заходів 09:03 У Хмельницькому на два тижні відключатимуть гарячу воду (АДРЕСИ) 21:01 Великодня субота: якою буде погода 19 квітня на Хмельниччині 20:02 У Хмельницькому та області рибпатруль спіймав браконьєрів 19:06 До Великодня на Хмельниччину курсуватиме додатковий потяг зі столиці 18:08 У Хмельницькій області звільнили 16 прокурорів, які мали фейкову інвалідність 17:06 «Весілля не встигли зіграти»: на війні загинув 27-річний Роман Гринчук з Хмельниччини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up