Фестиваль пива і дні Японії у Хмельницькому: за чи проти? (ОБГОВОРЕННЯ)

Фестиваль пива і дні Японії у Хмельницькому: за чи проти? (ОБГОВОРЕННЯ)
  • У міській раді планують фестивалі та заходи на друге півріччя. 
  • У списку, який оприлюднив один із заступників міського голови, є фестиваль пива. 
  • Чи потрібно у Хмельницькому влаштовувати свій OctoberFest?  

Влада хоче зробити Хмельницький туристичним містом. Очікують напливу туристів в місто та наповнення бюджету за рахунок їхніх витрат. Та поки що Хмельницький не може позмагатися, наприклад, із Кам'янцем-Подільським.

Минулого року навіть видали українсько-англійський туристичний путівник Хмельницьким, а також випустили паспорт мандрівника. Цього року запустили екскурсійний автобус та провели перший рок-фестиваль.  

Хоч деякі проекти міської ради зазнали чималої критики, відмовлятися від проведення заходів чиновники не планують. Більше того, планують урізноманітнити культурну афішу міста. Отож, що ж планують. 

Заступник міського голови Володимир Гончарук на своїй сторінці у Фейсбук написав, що зараз обдумують плани з проведення заходів на друге півріччя. Вони стосуватимуться торгівлі та міжнародного співробітництва. Зокрема, із запропонованих варіантів, є пропозиція святкувати у липні Дні Японії в Хмельницькому, а в серпні відмітити 30-ту річницю підписання договору про побратимство з американським містом Модесто.

А в середині жовтня обдумується зробити фестиваль живого пива. Навіть варіанти назв придумали: OctoberFest Khmelnytskyi, BeerFest, KhmelFest.  На думку заммера, фест потрібен для популяризації подільських виробників живого пива.  

Нагадаємо, що в жовтні "Октоберфест" святкують у Кам'янці-Подільському. 

Що про плани мерії думаєте ви? Як можна урізноманітнити плани заходів?  Друзі, діліться своїми думками в коментарях! 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Леонид Наседкин
    Страна в большой жопе,а тут давай радуйся!
  • Pavel Kondrashov
    А что симчишин угощает ?
  • Андрій Бай
    дай Бог нашому теляті вовка ззісти
  • Vlad Vinski
    Фестивалі справа не погана, але наші міські концерти не мають нічого спільного з фестивалями, хіба що назву. Та й з бюджету йдуть колосальні витрати. Чи виправдано це ще чимось окрім піару?
    Сергій Якубенко reply Vlad Vinski
    піар свабодівських - головна мета всіх подібних заходів
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 Симчишин натякнув на звільнення керівників підрозділів і підприємств через недостатню ефективність 18:59 «На щиті» повертаються 5 жителів Хмельниччини: імена 18:14 На Хмельниччині 2 чоловіків підозрюють у зґвалтуванні жінки: що відомо Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 17:30 Тетяні Крупі продовжили строк дії процесуальних обов’язків: деталі 16:58 На Хмельниччині оголосили штормове попередження 16:29 На Шепетівщині викрили мережу підпільних гральних закладів 15:43 Затримали хмельничанина, який сам організував замах на своє життя 15:02 Депутати і керівник суду з Хмельниччини заробляють на електроенергії: хто саме і скільки 14:19 «30 гривень не буде»: що каже міськрада про тарифи на проїзд і валідатори в маршрутках 13:20 «Це не ТЦК»: в Хмельницькому відкрили рекрутинговий центр Третьої окремої важкої механізованої бригади 12:31 Заблукала і не знала куди йти: у Дунаївцях знайшли 16-річну дівчину 11:40 На Хмельниччині суд дозволив затримати громадянку Білорусі для примусового видворення 10:49 $3 500 за відстрочку: на Хмельниччині викрили схему ухилення від служби 09:37 Працівника хмельницького РТЦК повторно оштрафували за п’яне водіння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up