У Хмельницькому презентують дві книги донецького письменника

У Хмельницькому презентують дві книги донецького письменника
  • Дві збірки письменника представлять у юнацькій бібліотеці.
  • Обидві присвячені визвольній боротьбі. 

Хмельничанам презентують дві збірки донецького письменника Олександра Никонорова "Коли розвалиться імперія" та "Заручники долі". Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької міськради. 

Перша з них присвячена проблематиці демонтажу путінської неоімперії, запорукою чого можуть бути регіоналістські або й національно-визвольні рухи в низці автономних республік, країв та інших адміністративних одиниць Російської Федерації, що можуть активізуватися на тлі економічної кризи в РФ. В центрі творів літературної збірки «Заручники долі» – представники різних націй та різних епох, яких об’єднує боротьба за національне визволення, відданість ідеалам свободи та людської гідності.
Збірки видано силами та коштом друзів Олександра та організацій, з якими він співпрацював.

Презентація книг Олександра Никонорова відбудеться у вівторок, 19 лютого, об 11:00 за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 33, Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва.

Біографічна довідка:

Олександр Никоноров народився 3 листопада 1988 року в місті Торез, Донецької області. У 2011 році закінчив кафедру політології Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля в Луганську. Не зважаючи на свій молодий вік, Олександр Никоноров вже тоді був одним з найвідоміших представників національно-патріотичного руху в цьому обласному центрі. Напередодні Революції Гідності, в 2013 році, був регіональним координатором громадянської кампанії "Євронаступ" в м. Луганськ. Після початку російсько-української війни переїхав до Києва, де активно включився в протидію інформаційній агресії з боку Росії. Стажувався у Польщі, в Чехії, повернувся до Києва, писав для видання "Депо" та інших відомих патріотичних ЗМІ. Був затребуваний і добре цитований як аналітик. Друкувався не лише в українських, але й польських, чеських та американських провідних аналітичних виданнях. Писав про геополітику, сепаратизм, тероризм в Україні та інших державах світу.

Його діяльність неодноразово завдавала головного болю російським пропагандистам. В 2017 році  активно займався дослідженням концепції Міжмор'я.

Трагічно загинув 6 вересня 2017 року в ДТП. З 7 вересня 2017 року Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД, де він був провідним експертом, носить ім'я Олександра Никонорова.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Після спеки – грози та похолодання: погода 3 липня на Хмельниччині 20:23 Відключення світла у Хмельницькому 3 липня: у списку 260 вулиць (АДРЕСИ) 19:43 Зарплати на Хмельниччині зросли: кому платять понад 40 тисяч гривень 19:05 У Хмельницький «на щиті» повернувся 36-річний воїн Артур Макарян Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 18:26 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: грози, град і шквали 17:51 Під час затримання погрожував поліцейським гранатою: жителя Хмельниччини засудили до 7 років 17:19 Кого призначив та звільнив Симчишин: нові розпорядження міського голови 16:28 У Хмельницькому затримали групу наркодилерів: вилучили наркотиків на 3,3 мільйона 15:46 «Виключав з розшуку ТЦК за 10 тисяч доларів»: судитимуть хмельничанина 15:08 У Хмельницькому зростуть тарифи на воду: коли і наскільки 14:29 У Хмельницькому попрощалися із 33-річним захисником Сергієм Залізком 13:45 Ауріка і Кларк: 9 рідкісних імен, якими хмельничани назвали дітей у червні 13:07 Поліцейські «замітали сліди» аварії на Хмельниччині, в якій загинув неповнолітній: буде суд 12:28 Погода зміниться: на Хмельниччину насувається похолодання з дощами та грозами 11:49 На Хмельниччині розшукують 61-річного чоловіка: зник тиждень тому 11:11 Вкрав у знайомого 24 тисячі гривень: судитимуть хмельничанина 10:32 1,21 проміле в крові: на Кам’янеччині п’яний мотоцикліст їздив без прав 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:39 Викрав «BMW», а потім «Suzuki»: судитимуть 18-річного жителя Старокостянтинова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up