У музеї на Проскурівській покажуть півсотні найкращих світлин Хмельницького

У музеї на Проскурівській покажуть півсотні найкращих світлин Хмельницького
  • 25 вересня у музеї-студії фотомистецтва відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу "Хмельницький крізь об'єктив" та відкриття виставки.

Вже шістнадцятий рік поспіль у нашому місті проводять фотоконкурс "Хмельницький крізь об’єктив". Участь у ньому беруть як професійні фотографи, так і аматори фотомистецтва. 

Цьогоріч свої творчі роботи представили 57 учасників, серед них 30 юних хмельничан. З поміж 359 робіт журі відібрало 50 кращих світлин, які презентують на виставці у музеї-студії фотомистецтва, що на вулиці Проскурівській, 56.

25 вересня о 15:00 відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу, а відкриття виставки для учасників та відвідувачів о 15:30. Про це інформують в Управлінні культури і туризму міської ради.

Відео дня

"Ще одна номінація фотоконкурсу «Приз глядацьких симпатій» традиційно проводиться голосуванням відвідувачів, які можуть свої відгуки кинути в скриньку, а 15 жовтня 2020 року на відкритті виставки Міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову» буде оголошено ще одного переможця", - додали в управлінні.  

Читайте також: Святкування Дня міста у Хмельницькому 2020: що, де, коли (ПРОГРАМА)

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:11 Хмельниччина розширює міжрегіональну співпрацю, облрада photo_camera 10:15 Хто керував Хмельницькою обласною прокуратурою останні 10 років 09:29 Краща команда Хмельниччини зіграє в кубку України з футболу 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 4 липня Від читача 17:32 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 21:01 На п'ятницю – штормове попередження. Прогноз на 4 липня для Хмельниччини 20:11 На 137 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 4 липня (АДРЕСИ) 19:52 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Дітковським, який поліг на Донеччині photo_camera 19:27 Робота у Хмельницькій області. Вакансії та зарплати 18:57 «Медичний Оскар» отримали четверо працівниць Хмельницької обласної лікарні 18:22 Хмельницький попрощався з викладачем та захисником України Олександром Паламарчуком photo_camera 17:47 Хмельничанин отримував пенсію після смерті товариша. Був суд 17:03 На Хмельниччині медики психінтернату «торгували» пацієнтами 16:28 Ректор Хмельницької прикордонної академії пішов з посади 15:53 «Ми обшукали все»: рідні про зникнення Галини Дроговишко з Хмельниччини 15:29 У Хмельницькому оновили систему вуличного освітлення 14:54 На Хмельниччині прийшла повістка загиблому Герою: що відповіли у ТЦК 14:16 На Хмельниччину повернулись з полону двоє захисників (ФОТО) 13:42 Новий керівник хмельницької прокуратури отримав заступників: хто вони 13:13 На Хмельниччині стрімко зростає захворюваність на кір
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up