20 квітня народився американський актор Раян О'Ніл

20 квітня народився американський актор Раян О'Ніл

Найвідоміші ролі у серіалах "Імперія" і "Пейтон-Плейс". Також грав у стрічках "Відчайдушні домогосподарки" та "90210: Нове покоління". 

Раян О'Ніл народився в Лос-Анджелесі в родині сценаристі і акторки. З юних років займався боксом.

Кар'єру актора розпочав як дублер і каскадер. З 1960 року почав зніматися на телебаченні як актор. Найвідоміші його ролі у таких серіалах, як "Імперія" і "Пейтон-Плейс". Популярність принесла мелодрама "Історія Кохання". Найбільш відома його роль у фільмі Стенлі Кубрика "Баррі Ліндон". Також знімався у фільмах "У чому справа, док?", "Злодій, який прийшов до обіду", "Торговці мареннями", "Партнери".

Був одружений тричі. Перший шлюб з актрисою Джоанною Мур, другий з акторкою Лі Тейлор-Янг, третій прожив у цивільному шлюбі з Фаррою Фосетт. Має одну доньку та три сина. 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:06 Чи дощитиме завтра: прогноз на 13 травня для Хмельниччини 20:48 Троє воїнів повернулись «на щиті» на Хмельниччину photo_camera 20:17 Коли прийде потепління – синоптики назвали орієнтовну дату 19:45 У Хмельницькому будуть відключення світла 13 травня (АДРЕСИ) Від читача 11:59 Поліцейські притягнули до відповідальності «блогерів», які напідпитку у прямому ефірі хизувались незареєстрованою зброєю👮‍♀️ 19:17 Родина три роки чекає тіло загиблого бійця з Хмельниччини 18:45 Хмельницький «Сокіл» — півфіналіст футзальної Екстраліги (ВІДЕО) play_circle_filled 18:30 «Слуга народу» хоче відкликати 5 депутатів міськради Кам’янця: у чому причина 17:55 На Хмельниччині громада «зекономила» на виплатах дітям-сиротам. Був суд 17:22 На Хмельниччині суд не дозволив ув’язненому піти служити: деталі 16:56 Палац спорту, нова школа та сміттєзвалище: дізналися, що з великими будівництвами у Хмельницькому 16:13 Двох підлітків вдарило струмом на даху поїзда у Хмельницькому 15:43 На Хмельниччині п’яний водій виїхав на бордюр на очах у поліції 15:05 Лікарські помилки і халатність: зібрали гучні історії на Хмельниччині 14:46 На Хмельниччині зафіксували рекорди холодної погоди 14:16 В якому стані підліток, що зазнав удару струмом на даху поїзда у Хмельницькому 13:38 Алкоголь, цигарки: у хмельничан вилучили контрафакт на 3,5 мільйони гривень 13:20 Дитячий шопінг без зайвих клопотів: магазини, які варто відвідати 13:06 Найпопулярніші сімейні лікарі Хмельницького: рейтинг 2025 (ІНФОГРАФІКА) 12:32 Вбивство на Хмельниччині: 47-річного чоловіка вдарили ножем у серце
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up