24 грудня - День працівників архівних установ України

24 грудня - День працівників архівних установ України
  • В Україні це свято почали відзначати ще в 1998 році.
  • З того часу саме 24 грудня вітають представників цієї сфери діяльності.

Сьогодні, 24 грудня, в Україні з професійним святом вітають працівників архівних установ України.

Це свято започаткували ще у 1998 році. В Указі від 30 жовтня № 1200/98 зазначили: «Враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки та культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ, постановляю: встановити в Україні професійне свято День працівників архівних установ, який відзначати щорічно 24 грудня».

З того часу фахівців цієї сфери урочисто вітають з обранням професією свого життя архівної справи.

Відео дня

Наразі, в Україні нараховують понаж 3000 таких спеціалістів. Вони працюють в архівних установах та стежать за документами й іншими важливими паперами. Знають не тільки про їхню наявність, але і спеціалізуються на тому, чи вони й досі чинні, де їх шукати та як з ними працювати.

Не забудьте привітати з Днем працівника архівної установи своїх близьких і знайомих, які присвятили своє життя цій нелегкій справі.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:05 Спецпризначенцю з Хмельницького Дмитру Крамарю відкрили меморіальну дошку play_circle_filled 19:18 Новий тендер на ремонт «Дитячого світу»: що зроблять за 15,2 мільйона 18:23 У Хмельницькому запрацює резиденція Святого Миколая: графік і ціни 17:35 Лезневе, Ракове, Дубове: частина Хмельницького буде без води 29 листопада Від читача 12:41 Потужна команда кардіохірургів та інтервенційних кардіологів КНП «ХОССЦ» виконала неординарне втручання 16:11 До 15 років тюрми дали вбивці з Хмельницького району 15:05 Графік стоянок екобуса в грудні: що й куди приносити хмельничанам 14:12 Хуртовина і ожеледиця: прогноз погоди на Хмельниччині 29 листопада 13:44 Ціни на сало і м’ясо: де вигідніше купувати у Хмельницькому photo_camera 12:50 Втеча за кордон під виглядом волонтера: викрили схему за участю правоохоронця з Хмельниччини photo_camera 12:02 Мікроавтобус збив велосипедиста: чоловік в реанімації 11:34 В Дубовому на два дні вимкнуть воду (АДРЕСИ) 11:20 Згвалтування собаки на Хмельниччині: що вирішив суд 10:10 Лабазюка відправили під арешт: як він це коментує play_circle_filled 09:15 Уламки збитого “шахеда” впали на дах будинку в Хмельницькому районі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up