Розпорядження Симчишина оскаржують в суді. Активісти хочуть звільнення Романа Миколаїва

 • ГО “Батьківська ініціатива м. Хмельницького” вважає, що Романа Миколаїва протиправно призначили директором департаменту освіти і науки.

 • Мовляв, для керівної посади у нього не достатньо стажу.

 • Активісти звернулись до суду. Хочуть добитися звільнення.

 • Подання позову журналісту vsim.ua прокоментував міський голова Олександр Симчишин, який підписував розпорядження.

Розпорядження Симчишина оскаржують в суді. Активісти хочуть звільнення Романа Миколаїва

Роман Миколаїв з 1 березня 2016 року був призначений начальником управління освіти Хмельницької міськради. Із 29 грудня того ж року він працює директором департаменту освіти і науки. На нову посаду його перевели через реорганізацію управління в департамент.

Варто відвідати

Макс Кідрук у Хмельницькому

Обидва розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин. В громадській організації «Батьківська ініціатива м. Хмельницький» вважають, що призначення Романа Миколаїва було протиправним. Аргументують це тим, що освітянин на момент початку роботи начальником управління не мав необхідного для цього стажу в 5 років. При цьому посилаються на пункт Наказу МОНмолодьспорт № 1308 від 21.11.12 року "Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації": 

5.2. Керівник (начальник, директор) повинен мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом, у державній службі, на керівних посадах не менше 5-ти років.

В адміністративному позові йдеться, що Роман Миколаїв на момент першого призначення мав стаж 1 рік і 10 місяців.

За коментарем відносно подання позову vsim.ua звернулося до міського голови Хмельницького Олександра Симчишина.

- Позовів, де міська рада є позивачем, у нас тисячі. Позовів, де міська рада є відповідачем, у нас теж сотні. А можливо й тисячі. Тому це один із позовів. Ми ніякої особливої уваги йому не надаємо. Кожен має право оскаржувати будь-яку дію, будь-яке рішення, будь-яке розпорядження. Люди вирішили, що можуть оскаржити. Нехай оскаржують. Якщо ви візьмете розпорядження, то ви побачите там погодження юридичного відділу і відділу кадрів. Це структури, які відповідають за дотримання чинного законодавства. І ми керуємося законами. Буде розгляд в суді, юрвідділ піде, відстоїть свою позицію. Все буде добре, - коментує Олександр Симчишин.

Дата і час розгляду позову ще не ввідомі. Що вирішить суд, ви зможете дізнатися, слідкуючи за оновленнями разом із vsim.ua.

Коментарі (9)
 • Даріна Ростовська

  Молодець
 • Антибіотик

  "Сподобалась" позиція Симчишина щодо позовів. Коротше кажучи він чхати хотів на ті позови. Незалежно від того чи їх сотні, чи тисячі. Свободівці  переконані у своїй суперпрофесійності і правильності прийнятих рішень. І не лише на позови він чхати хотів. Він чхає на всіх хмельничан, окрім своїх посіпак наближених. Ще хочу звернути увагу тих, хто не знає у чому різниця між начальником управління і начальником департаменту. У начальника департамента зарплата вища. Таке собі  непомітне підняття зарплати своїм однопартійцям, друзям тощо від Симчишина. А вот щоб людям включити опалення, то керуються рекомендацією, що температура має бути не вище 8 градусів. Хоча це рекомендація і яка означає крайню межу до якої тепло ще можуть не включати. Тобто рішення місцева влада може вже прийняти, але змушує людей мерзнути, очікуючи цієї крайньої межі. У той же час піднімає зарплати своїм. А жителі Хмельницького для них ніхто. Просто масовка на Майдані, голоси на виборах
 • Даріна Ростовська

  Людина має вищу освіту, і має повне право займати керівні посади.

  Olga Yanevich-Fedyshina reply Даріна Ростовська

  Це не так
 • Оксана Ковбоша

  До чого тут взагалі Наказ МОНмолодьспорт № 1308 від 21.11.12 року "Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"??

  Адже чоловік займає посаду в управлінні освіти Хмельницької МІСЬКОЇ РАДИ. Той наказ на органи місцевого самоврядування не поширюється.

  Роман Савчук reply Оксана Ковбоша

  в суді рішать до чого воно все
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up