На Хмельниччину приїхав Міністр освіти і науки України. Навіщо

На Хмельниччину приїхав Міністр освіти і науки України. Навіщо
Світлини пресслужби Хмельницької ОВА
  • Читайте про деталі візиту.

На Хмельниччину завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Проінспектував, сповіщають у Хмельницькій обласній військовій адміністрації, організацію навчання, зокрема облаштування захисних споруд, класів і харчування учнів.

Наголосив на важливості облаштування укриттів за новими стандартами в тих школах, де їх ще немає. Для цього на наступний рік, констатував, у держбюджеті запланована субвенція в розмірі 1,5 мільярда гривень.

Відео дня

Зустрівся з представниками обласної та місцевої влади. Обговорили стратегію формування освітньої галузі з урахуванням умов воєнного стану на найближчі роки, працевлаштування вчителів, зокрема з-поміж переселенців, залучення до навчання дітей внутрішньо переміщених осіб, роботу дитсадків, підготовку до опалювального сезону, перебіг вступної кампанії.

Поспілкувався з педагогічними колективами та дітьми, поцікавився шкільним життям, умовами навчання, привітав з 30-літтям Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова.

Очільник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, міністру відрапортував:

  • 67% освітніх закладів області забезпечені захисними спорудами та розпочали навчання в очному та змішаному форматах, в інших – організовано дистанційну форму навчання.
  • 5809 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб навчаються в 752 закладах освіти області: 4557 - в школах, 1200 - в садочках, 20 – у вишах, 15 – у закладах передвищої освіти, 17 – професійно-технічної.
  • 6 вчителів та 20 педагогів з числа внутрішньо переміщених осіб були працевлаштовані у минулому навчальному році.

Побаченим і почутим, Сергій Шкарлет, схоже, залишився задоволений. Відзначив, що на Хмельниччині зразково організовано освітній процес в умовах війни і підтримку ВПО.

Особливою гордістю краю, наголосив, є Освітній Хаб. До слова, перший та єдиний у Європі. У ньому надають освітні, психологічні послуги населенню, в тому числі - для ВПО. Зокрема, це – 16 послуг для дорослих та до 15 послуг для дітей і молоді. Програми навчання вже пройшли понад 150 слухачів.

Загалом Освітній Хаб Хмельниччини, акцентують в ОВА, допоміг семи тисячам переселенців. За його зразком, між іншим, уже створені 16 хабів не лише в Україні, а у містах Європи таких, як Женева, Софія, Варшава, Париж, Будапешт та інші. А на початку жовтня, за словами Шкарлета, ще п’яти міністрам освіти пропонуватимуть створити освітні хаби за зразком Хмельницького.

Читайте також:

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
  • Володимир Микуляк
    Бездар , хапуга .
  • Галина Пушкар
    І що він задоволений тим що, директор
    департаменту робив відкат по закупівлі газу?
  • Миша Гринишын
    Ідіоти їдуть в проскурів
  • Дмитрий Нуров
    Жах який

keyboard_arrow_up