Вища освіта не обов’язкова: таку точку зору висловив прем’єр-міністр (ОБГОВОРЕННЯ)

 • Володимир Гройсман висловив таку думку в одному з навчальних закладів на 1 вересня.
 • На думку прем’єра? Україні потрібні й фахівці робочих спеціальностей.
 • Яка ваша думка з цього приводу?
Вища освіта не обов’язкова: таку точку зору висловив прем’єр-міністр
(ОБГОВОРЕННЯ)

День знань в Україні святкували вчора, 1 вересня. Для дітей та педагогів розпочався новий навчальний рік.

Один із навчальних закладів столиці відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Там він поділився своєю точкою зору про здобуття українцями вищої освіти.

Прем’єр вважає, що не кожному українцю обов’язково потрібна вища освіта.

Він висловив думку, що у країні брак фахівців робочих спеціальностей, що технічна освіта не менш потрібна. Додав, що не всім бути вченими, а вища освіта – не запорука успішної самореалізації. А традиція мати диплом про вищу освіту сягає ще 90-х років.

Свою точку зору про необхідність здобувати вищу освіту залишайте у коментарях.

0
0
0
0
Коментарі (6)
 • толік

  В Європі 10-20% населення має вищу освіту. Вчаться і працюють вони якісно. А в нас вчать і вчаться як-небудь. Потім нема кому ложку зробити, все імпортне.
 • Александр Билан

  Не усім потрібна вища освта, але особисто я себе не зміг би поважати без неї. Так дійсно диплом нічого не вартий, але варті знання, поведінка, повага до самого себе.Мене страшенно бісить коли питають - де ти навчався? відповідаєш в ХНУ, у відповідь чуєш - ааа... там все гроші, там нічого не навчать.. а от у Львові і тд.. Шановні ті хто таке говорить, ХНУ дає чудовий рівень знань! на моїй кафедрі працювали фанати своєї справи, хто хотів навчатись той все вловлював як губка, але були і такі які вночі розгружали вагони з коврами і за ці гроші проплачували сесію. але така ситуалія є у кожному університеті України і не тільки, знаю що у Польші така сама ситуація.  Нажаль наш соціум не визнає такої освіти як середня-спеціальна, в народі кажуть "бурсачок". Скажу Вам з Власного досвіду, якщо ти чогось вартий, ніколи не буде проблем з робою та гідною оплатою!, а диплом це юридичний документ, який служить виключно для оформлення документів на прийняття на офіційну роботу.
 • Людмила Гармидер

  В нашей стране как не удивительно, некоторые  президенты, премьеры,  министры , депутаты и пр.  -   неучи. Результат их некомпетентности налицо - страна в хаосе. Образованные люди вынуждены покидать свою страну, так как "мыинститутынекончали" не терпят рядом с собой грамотных, образованных, прогрессивных. Таких на колени не поставишь, за подачку служить не будут.

  Дмитро бевз reply Людмила Гармидер

  От що за дурниця. В нас якраз "всіінстутпокончалі" і що? Той диплом не ціниться, бо всі знають як в нас вчать і вчаться.

  Валентин Топольницкий reply Людмила Гармидер

  Если премьер-министр окончил ЦПШ, то наверное все должны следовать его примеру!

  толік reply Валентин Топольницкий

  Коли він вчився ЦПШ вже не було.  А вища освіта для всіх - пережиток совка. Діти йдуть не туди куди хочуть, а куди батьки влаштують. Будь_яка робота почесна.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up