Вступники вже подали більше 200 тисяч електронних заяв до вишів

Вступники вже подали більше 200 тисяч електронних заяв до вишів
Фото ілюстративне
  • В Україні стартував прийом електронний заяв на вступ.
  • Випускники спочатку мають створити електронні кабінети. 

 

Вчора, 13 серпня, в Україні стартувала вступна кампанія з прийому електронних заявок до вишів. Станом на сьогодні, 14 серпня абітурієнти вже подали понад 200 тисячі заяв. Про це пише «Укрінформ». За повідомленням державного підприємства «Інформресурс», випусники створили вже 226 тисяч електронних кабінетів та подали до університетів 235 482 заяви.

Спочатку стало відомо, що в перший день прийому заяв у вступників виникли проблеми. Система через перезавантаження "дала збій". Абітурієнти скаржились, що неможливо зайти до кабінету - він не вантажився або ж з’являлось повідомлення про помилку з’єднання з сервером. Однак вже сьогодні система працює безперебійно 

За повідомленням "Інформресурсу", в електронній системі для вступу в заклади вищої освіти абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, вже створили 173 647 електронних кабінетів, з них активовано 173 622 . 

Вступники в магістратуру створили 52 361 електронний кабінет, з них активовано 52 359. Для вступу в магістратуру вже подано 96 039 заяв.

Читайте також: Восени школярі пройдуть "корегуюче навчання". Що це означає

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Ворожі БпЛА атакували Хмельниччину: працювала ППО 21:01 Сонячно і тепло: яку погоду прогнозують на Хмельниччині 25 березня 20:30 Можливі обмеження руху — у Хмельницькому зрізатимуть аварійні дерева 20:02 Планові відключення світла у Хмельницькому на 25 березня Від читача 19:41 Плани стійкості під загрозою 19:28 У Хмельницькому обмежуватимуть опалення через потепління 18:56 Масована дронова атака: на Хмельниччині є постраждалий і перебої зі світлом 18:19 Наймолодшому було 23... Загинуло троє військових з Хмельниччини 17:52 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:07 Прокурор, який поновив інвалідність, має нові авто і зарплату в «Епіцентрі» 16:16 У Кам’янці-Подільському хочуть створити торт міста 15:30 На Хмельниччині мережа магазинів ухилялась від податків: власника можуть звільнити від відповідальності 14:47 У центрі Хмельницького оштрафували водіїв громадського транспорту 14:08 На війні загинули троє мешканців Хмельниччини: Михайло Тернопольський, Артем Ніколаєв та Валерій Шарафін 13:28 На Хмельниччині поліцейські вводили план «Перехват»: шукали викрадача Hyundai 12:45 У Хмельницькому патрульні застосовували силу до водія Mercedes, який скоїв ДТП 12:06 На Хмельниччині авто збило 11-річного хлопчика на «зебрі»: дитина у реанімації 11:29 У Хмельницькому 24 березня діятимуть відключення води: перелік вулиць 10:44 Жительці Хмельницької громади Марії Машталяр виповнилось 100 років 10:01 На Хмельниччині за добу сталося 15 пожеж: горіли будинок та екосистеми
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up