«Бруківка або життя»: хмельничани пікетували під міською радою (РЕПОРТАЖ)

«Бруківка або життя»: хмельничани пікетували під міською радою (РЕПОРТАЖ)
  • Хмельницький приєднався до всеукраїнських пікетів “Гроші на ЗСУ”. 
  • Кілька десятків людей прийшли до міської ради. Про що вони говорили?

Україною прокотилась хвиля так званих “одиночних” пікетів під стінами органів місцевої влади. У багатьох містах люди виходять із гаслами “Гроші на ЗСУ”. Вимагають, аби чиновники не витрачали кошти з бюджету на бруківку, ремонти стадіонів, туалетів, торгових центрів, поки в країні йде війна. Натомість українці вимагають, аби влада більше коштів спрямовувала на потреби військових. 

Сьогодні, 4 листопада, подібну акцію провели і у Хмельницькому. Близько 10-тої ранку люди зібрались під будівлею міської ради. Тут є дружини, матері військових, підлітки та просто небайдужі хмельничани. В руках плакати “Бруківка або життя”, “Гроші на дрони”, “Марнотратство вбиває - зупиніть всі неадекватні тендери!”, “Бруківка та дрони будуть після Перемоги”. 

Відео дня

Пані Надія розповідає журналістці vsim.ua, на таку акцію прийшла вперше. Її зять захищає країну з перших днів повномасштабної війни. Каже, тих коштів, що отримують захисники, не вистачає на закупівлю дронів чи іншого необхідного на фронті. 

-  Ми їхній надійний тил і мусимо підтримувати. Ми хочемо, щоб всі кошти, які витрачаються на бруківки і подібне, були спрямовані на ЗСУ. Хочемо, що влада нас почула, - каже хмельничанка. 

Під час пікету люди вигукували “Наші хлопці хочуть жити”, “Гроші на ЗСУ” і “Хмельницький, вставай!”. Збоку поруч з міською радою стояли представники поліції. Самі ж двері до мерії були зачинені. 

Хмельничанка Тетяна на камери емоційно висловлюється щодо теперішніх витрат з бюджету. 

-  Нащо нам та бруківка, стадіони, “Дитячий світ”? Для кого ми це ремонтуємо, якщо завтра нас як нації може не бути? Половина людей виїхали, сім'ї розпадаються, люди не повертаються назад. На початку війни українці були мотивовані. Мій чоловік на милицях пішов до військкомату. Зараз мотивовані або закінчились, або їх стає менше. А ті хто такими були, зараз бачать цю всю несправедливість, - говорить Тетяна.

Присутні після гасел також співали гімн України. А згодом з вигуками вирушили центральними вулицями міста. 

Додамо, що до анонсу заходу хмельничанам також нагадали, що під час воєнного стану масові заходи заборонені. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
  • Читач81
    От усі говорять корупціонери, корупціонери. А думаєте мерам легко. Відправляти західну допомогу на непотрібні будівлі і відбирати її у голодних дітей під час війни. Але хіба хочеш, мусиш. Хоч болить серце. Пацани не зрозуміють і закопають. Може мерам треба молоко за вредність давати.
  • Читач86
    Бідні жінки, розпач і злість. Гроші керують світом, чиновники геть втратили відчуття реальності. У Симчишина вже повнолітній дорослий син, теж може захищати, принаймні зробити вигляд як зробили всі чиновники і їх родичі  з 2014р за 100км від 0 посидіти 3 дні і має УБД зі всіма пільгами. Як це все надоїло, скільки вам треба щоб ви наїлися. В той час коли одні віддають останнє- інші збагачуються і розкошують. Схаменіться!
  • Иван Соколов
    З жінками їм буде тяжко.
  • Читач62
    Все для фронту! Все для перемоги!

keyboard_arrow_up