1,9 мільйона витратять на ремонт ліфта у «Дитячому світі»

1,9 мільйона витратять на ремонт ліфта у «Дитячому світі»
Фото з архіву редакції
 • У торговому центрі 1950-х років запланували масштабні оновлення.

 • Загалом плануються витратити близько 36,4 мільйона гривень.

 • Більшу частину профінансує ООН.

 • Має долучитися й місто, виконавши частину робіт.

 • Зокрема, вже шукають фірму для відновлення ліфта.

У торговому центрі «Дитячий світ» хочуть замінити непрацюючий ліфт, витративши на це майже 1,9 мільйона гривень. Планується, що це зроблять до кінця листопада цього року. Така інформація опублікована у системі електронних закупівель «Prozorro».

Наразі для заміни ліфта шукають підрядника. Його планують обрати в рамках аукціону, який відбудеться 28 вересня. В процесі торгів вартість може знизитися. Згідно з технічним завданням, підрядник має виконати такі роботи:

 • Відео дня
  /li>

Нагадаємо, що у торговому центрі «Дитячий світ» реалізуватимуть грантовий проєкт ООН з його капітального ремонту. Загалом його оцінили у майже 895 тисяч євро, тобто близько 36,4 мільйона гривень. З цієї суми грантове фінансування охоплюватиме 73%, а фінансування з міського бюджету — 27%. Капітальний ремонт ліфта є серед заходів проєкту, які має виконати місто власним коштом. Про це йдеться у програмі розвитку комунального підприємства «Агенція муніципальної нерухомості», яке є балансоутримувачем будівлі.

Загалом у «Дитячому світі» хочуть виконати такі роботи:

На другому поверсі торгового центру створять багатофункціональний простір для розвитку бізнесу.

До слова, оновлення у «Дитячому світі» тривають від 2021 року. За той час там провели такі роботи:

На все це «Агенція муніципальної нерухомості» витратила майже 682 тисячі гривень.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (86)
 • Петр

  Скільки можна піднімати торгівлю та заробляти на непотрібних у цей важкий час  ремонтах, де розвиток підприємств, де робочі нові місця і в першу чергу для випуску продукції для ЗСУ.  Пора ввести щомісячну звітність мерії по здійснених конкретних витратах бюджетних коштів. Хватить прикриватися якимись там нікому не потрібними роботами. В країні війна і все  тільки для перемоги. А хто думає і робить інакше - звільніть місця для інших, які зможуть  вести роботу більш ефективно. Слава ВСУ.
 • Слава Каштан

  СЕМЧИШИН,ТИ ЩО ТВОРИШ???? ЯКІ ЛІФТИ??? ЯКІ ПЛОЩАДКИ Для СОЛІ?????Війна в країні!!!!!!! Чи ти просто рішив зрубати куш і звалити разом зі своїм заводом плитки за кордон????
 • Слава Каштан

  Розуміють що доживають ОСТАНІЙ срок!!!! І тянуть з міста всі соки,під корінь!!!! ТВАРЮКИ!!!
 • Слава Каштан

  Болять,як не фонтан то ще якась хрень!!! То вже дудуть соле накопітель робити для зими!! То ліфт!!! Ви що кончені??? В цьому торговому центрі ліфт не потрібен!!! Туди люди не ходять!!!! Либідь плаза поруч!!! Туди ходять люди!!!!!

keyboard_arrow_up