“Час повертати своє”. Хмельничан запрошують долучитися до підрозділу “Лють”

“Час повертати своє”. Хмельничан запрошують долучитися до підрозділу “Лють”
  • В області триває відбір кандидатів до підрозділу.
  • Долучитися можуть як добровольці, так і діючі працівники поліції.

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці виконували завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. 

Бригада “Лють” - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Завданнями цього воєнізованого підрозділу поліції є відсіч та стримування збройної агресії рф проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

Відео дня

Основна вимога до кандидатів: висока мотивація нищити ворога, - повідомляють в ГУНП в Хмельницькій області. Подати заявки до бригади можуть усі бажаючі, як добровольці, так і діючі працівники поліції.

Про умови набору можна отримати інформацію у працівників сектору організації відбору УКЗ ГУНП у Хмельницькій області за номерами телефонів: (067) 381-49-08, (067) 381-50-28, (0382) 69-25-06. Або подати заявки онлайн за посиланням.

Читайте також: На Хмельниччині фермер відмовився брати повістку. Його судили за ухилення від служби

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up