Через коронавірус закривають кордони: чи зможуть українці повернутися додому

Через коронавірус закривають кордони: чи зможуть українці повернутися додому
Фото ілюстативне
  • Українські кордони закриють вже за дві доби.
  • Що це означає для українців, які знаходяться за межами держави?

Сьогодні, 13 березня, відбувся брифінг РНБО, що присвячений заходам безпеки через китайський коронавірус. На засіданні прийняли рішення закрити українські кордони для іноземних громадян. Зроблять це у неділю, 15 березня. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов. 

Тим часом заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віктор Гальчинський повідомив на своїй сторінці у Facebook про деякі кордони, які можуть закрити на заході країни. Зокрема, йдеться про межі з Польщею, Словаччиною та Угорщиною. 

Мова йде про такі пункти пропуску:

З Польщею:

  • Шегині-Медика (автомобільний та пішохідний);
  • Рава-Руська - Гребенне;

 Зі Словаччиною:

  • Малі Селменці - Великі Селменці;
  • Малий Березний - Убля;

 З Угорщиною:

  • Дзвінкове - Лонья;
  • Косино - Барабаш;
  • Вилок - Тисабеч.

Крім того, Олексій Данілов повідомив, що всі громадяни України зможуть повернутися додому. Однак ті, хто побував у країнах, де “вирує” коронавірус, будуть проходити процедуру обсервації. Йдеться про посилене медичне обстеження.

Так, кордони будуть закриті протягом двох тижнів, з 15 до 29 березня. Як повідомляє Українська правда, після цього Рада нацбезпеки ухвалить окреме рішення щодо подальших дій. Залежатиме воно від поширення коронавірусу світом.

Читайте також: В Україні зафіксована перша смерть від коронавірусу

Відразу кілька «гарячих» ліній по коронавірусу діятимуть на Хмельниччині 

В Україні виявили двох нових хворих на китайський коронавірус 

Усі концерти у Хмельницькому переносяться через карантин: нові дати (ОНОВЛЕНО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Олена Столярчук
    Потрібно ще й не випускати в тури, люди не думають що роблять. Головне що на даний час дешево. А що привезуть- не думають
  • Оля Ленкова
    Все вірно, кордони треба закривати....Но наших громадян впускати, але відправляти на 2-тижневий карантін. Якщо все в нормі відправляти додому тоді.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:29 У Хмельницькому маршруткою керував нетверезий водій, — поліція 12:56 Легкоатлети з Хмельниччини стали чемпіонами України та вибороли низку медалей 12:03 Діти військових з Хмельниччини вирушили на відпочинок до Польщі 11:24 На Хмельниччині викрили організатора переправлення до Румунії за 9 тисяч доларів Від читача 14:43 Квартирно-експлуатаційний відділ міста Хмельницького інформує про намір здійснити коригування тарифу на централізоване водопостачання 11:20 «Поділля» дізналося суперників та календар матчів 10:43 За домашнє насильство судитимуть 60-річного чоловіка з Нетішина 10:05 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:32 Безпечно не всюди: на Хмельниччині перевірили якість води на пляжах 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Грози з градом: якою буде погода на Хмельниччині 14 липня 20:03 Відключення світла у Хмельницькому 14 липня: у списку 195 вулиць (АДРЕСИ) 19:09 До музею в Кам'янці-Подільському передали 51 унікальний археологічний артефакт 18:08 У Хмельницькому застосували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 17:07 На щиті повертаються семеро воїнів з Хмельниччини. Хто вони 16:11 Сам катався дорогою: на Хмельниччині поліцейські повернули додому хлопчика 15:16 Хмельничанин через суд відсудив понад 137 тисяч гривень за невиплату зарплати 14:24 На Хмельниччині двоє 13-річних підлітків розкладали наркотики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up