Чотирьох захисників з Хмельниччини посмертно нагородили орденами “За мужність”

Чотирьох захисників з Хмельниччини посмертно нагородили орденами “За мужність”
Тут і далі всі фото з сайту Ізяславської міської ради та сторінки мера Деражні Андрія Ковпака
  • Це Юрій Дячук, Володимир Гребенюк, Олег Івахнін та Олександр Свинарчук.

  • Вони загинули в боях за Україну. 

  • Нагороди передали рідним військових. 

У нерівних боях з цинічними та підлими російськими окупантами українські оборонці демонструють особливу відвагу і самопожертву. Їхні подвиги заслуговують найвищих державних відзнак як при житті, так і посмертно. Нещодавно ще чотирьох захисників відзначили орденами. Двоє з них — з Ізяславщини, ще двоє — з Деражнянщини. 

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі, відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня:

  • Відео дня
    /li>

Обоє загинули під час виконання бойових завдань на Луганщині. Відзнаки вручили родичам загиблих воїнів. Про це повідомили в Ізяславській міській раді. 

Ще дві нагороди передали близьким Героїв із Деражнянської громади. Про це повідомив мер Деражні Андрій Ковпак. 

За особисту відвагу в боротьбі з окупантами згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІI ступеня (посмертно) нагороджено:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up