Директор філармонії "дав добро" на концерт Сергія Бабкіна у Хмельницькому

Директор філармонії "дав добро" на концерт Сергія Бабкіна у Хмельницькому
  • Олександр Драган готовий підписати договір про оренду приміщення для концерту артиста.
  • Також він розповів про «середньовічний ритуал» від депутата обласної ради Віктора Бурлика.
  • Запросив «свободівця» з його друзями прийти на концерти симфонічного оркестру «для заспокоєння психіки».

Сьогодні, 23 жовтня, у Хмельницькому запланований концерт Сергія Бабкіна. Через гастролі артиста в Криму і Росії, проти його приїзду в наше місто виступили активісти із «Правого сектора» і ВГО «Сокіл» на чолі із «свободівцем» Віктором Бурликом. Останні в п’ятницю, 21 жовтня, зірвали і спалили афіші із Сергієм Бабкіним. Заявили, що не допустять його виступу в Хмельницькому.

Після цього керівник обласної філармонії Олександр Драган повідомив vsim.ua, що концерт можуть скасувати. Догорів оренди із організаторами виступу Сергія Бабкіна він не підписав. Сказав також, що доручив працівникам дізнатися, чи дійсно артист виступав в окупованому Криму й Росії.

  •  Я готовий був концерт відміняти. Але напередодні вихідних пізно ввечері, близько десятої, я став свідком дуже поганого інциденту. Чисто випадково я приїхав до філармонії. У дворі біля колон виконувався якийсь середньовічний ритуал з факелами, спаленнями якимись, з вигуками. Я категорично, як громадянин України, не сприймаю такий підхід до вирішення справ. Мені, наприклад, дивно, чому громадська організація «правий сектор», яка не є навіть політичною структурою, спромоглася написати листа і в цивілізований спосіб прийти поспілкуватися. А депутат обласної ради з іншими молодими людьми приходить і робить тут погрози, заяви, спалення, - каже Олександр Драган. - Тому я хотів звернутися до одного з лідерів партії, яка тут була представлена, Івана Гончара і міського голови, щоб вони відповідально віднеслися до членів своєї політичної сили. Щоб вони не допустили провокацій в нашому місті. По-друге, щоб вони не допустили нищення комунального майна. А цим молодим людям, які тут шоу влаштовували, я хочу запросити в філармонію. В нас дуже багато є заходів для молоді. Є дуже багато концертів для заспокоєння психіки. Я їх запрошую на органні концерти і симфонічного оркестру. Думаю, вони їм підуть на користь.

Також Олександр Драган повідомив, що договір оренди буде підписано. Щоб концерт пройшов спокійно, він відправив листи до Національної поліції і СБУ. У них він попросив ці структури посприяти забезпеченню правопорядку біля філармонії.

Сьогодні запланована прес-конференція за участю Сергія Бабкіна і Віктора Бурлика. «Свободівець» хоче повідомити артиста про умови, за яких той зможе виступити з концертом в Хмельницькому. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Нагадаємо, рік тому активісти домоглися скасування концерту Потапа і Насті в клубі "СВ".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Дася Войтович
    Запросіть мене на органний концерт! І на камерфест! Мені треба.)))(
  • Діана Граділь
    Який жах!  Шановні активісти! Скільки можна ганьбити наше місто? Невже ви не можете зайнятись чимось корисним для хмельничан?! Ви взагалі десь працюєте, чи тільки горланите на площі?
    Роман Савчук reply Діана Граділь
    вони тим і заробляють шо горланять по команді коли тре і на кого тре
  • Мастер Автополив
    Прокатить этих всех сепаров в активистическом мусорном баке с поливанием зеленкой!
  • Леонид Наседкин
    Хоть один нормальным есть в хмельницкой власти.
    Роман Савчук reply Леонид Наседкин
    я б назвав його просто класним тролем)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:17 Куди здати старий диван чи одяг? У Хмельницькому відкрили новий центр відходів play_circle_filled photo_camera 16:51 Уроки до 18:55: які школи Хмельницького працюють у дві зміни і чому 16:06 На Хмельниччині попрощалися з військовим, який загинув під час пожежі у квартирі 15:27 Двоє людей отруїлися грибами на Хмельниччині: перший випадок у 2026 році Від читача 12:48 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення. Додали дві нові функції: 14:49 У Хмельницькому очікується похолодання: коли знизиться температура 14:01 На щиті – четверо військових з Хмельниччини: Олександр Білаш, Сергій Муляр, Юрій Працевич, Сергій Шевчук 13:09 Тарифи на проїзд у Хмельницькому не підніматимуть, — міськрада 12:49 П’яний водій скоїв смертельну ДТП у Хмельницькому районі та оскаржував вирок у суді 12:01 Весняні канікули у Хмельницькому: коли школярі підуть на відпочинок 11:23 На Хмельниччині обікрали будинок дружини загиблого військового 10:41 У Хмельницькому презентували книгу матері загиблого азовця про захисників Маріуполя 10:01 У Хмельницькому проведуть екскурсію в криївку: деталі 09:19 У Хмельницькому визначили переможців «Громадських ініціатив»: 17 проєктів отримають фінансування 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 12 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:38 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:39 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:56 Померла чиновниця обласної військової адміністрації Алла Нігловська 19:23 Понад 5,3 мільйона за право видобутку: на Хмельниччині продають родовище чарнокіту photo_camera 18:05 Екс керівник прокуратури Хмельницького показав декларацію: скільки заробив і що має
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up