Добровольцям бригад «Гвардії наступу» нададуть пільги та переваги: які саме

Добровольцям бригад «Гвардії наступу» нададуть пільги та переваги: які саме
 • Вони отримають статус учасника бойових дій та інші переваги. 

 • Дізнавайтесь як вступити до «Гвардії наступу» в Хмельницькому. 

Нещодавно в Україні анонсували створення нових добровольчих бойових підрозділів — «Гвардії наступу». До них можуть вступати всі охочі. Ці підрозділи складатимуться виключно з добровольців. Вони необхідні для того, аби посилювати наші спроможності. Нагадаємо, ми писали про це в матеріалі На Хмельниччині формують “Гвардію наступу”

За кілька днів до «Гвардії наступу» подали заявки вже більше 8 тисяч добровольців. Про це повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко. В МВС також додали, що добровольцям  штурмових бригад нададуть переваги та пільги.

— Служба в МВС має свої переваги. Зокрема це пільги при вступі та у процесі навчання у військових та правоохоронних вишах. Окрім того, усі військовослужбовці підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні впродовж не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій. Ті, хто проявлять себе найкраще, у майбутньому очолять наступні добровольчі підрозділи та наступальні операції, — зазначила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко

Відео дня

Вона також підкреслила, що ядро добровольчих підрозділів складають люди з великим досвідом бойових дій. 

— Разом з тим, заявку на вступ до штурмових бригад можуть подати усі охочі. Головна вимога – високий рівень мотивації. Після відбору на добровольців чекає кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів, — додала Павліченко. 

За її словами, добровольці у складі штурмових бригад стануть до виконання бойових завдань лише тоді, коли увесь особовий склад буде повністю готовий та отримає відповідне озброєння та техніку. До підготовки залучатимуться найкращі інструктори з вогневої підготовки та тактичної медицини. 

Заступниця міністра підкреслила, що цей процес не є у рамках загальної мобілізації.

Перелік бригад «Гвардії наступу», до яких можуть записатись хмельничани

Нагадаємо, загалом в Хмельницькій області планують сформувати вісім таких бригад. По одній з поліцейських і прикордонників, ще шість — з Національної гвардії:

Записатись до новостворених бригад можна через чотири ЦНАПи. Вони знаходяться за такими адресами:

Телефон "гарячої лінії", де можна проконсультуватися і отримати інформацію: 0800 10 0020.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
 • Богдан Хмель

  Війна, а в неї чорний манікюрчик
 • Anonymous

  А труна з червоного дерева буде?

  Denys reply Anonymous

  який смішний бот (ні)
 • Андрей Гришнюк

  Добровільно,щоб потім було легше намахати,чи відхреститися....
 • Читач89

  Війна ж для всіх?

keyboard_arrow_up