Додали нові адреси: де у Хмельницькому 22 листопада відключать воду

Додали нові адреси: де у Хмельницькому 22 листопада відключать воду

Комунальники відімкнуть від водопостачання 3 вулиці. 

У вівторок, 22 листопада, працівники комунального підприємства “Хмельницькводоканал” будуть виконувати аварійно-відновлювальні роботи в міській мережі. Про це повідомляють на підприємстві. Тож частина хмельничан сидітиме без води. 

Де не буде води

З 10.00 до 16.00 буде відсутнє водопостачання таких вулиць:

З 10.00 до 17.00 у зв’язку з переврізкою водопроводу призупинять водопостачання по:

До того ж у Хмельницькій області 22 листопада продовжуватимуться погодинні відключення. Вони  триватимуть з 07:00 до 23:00. Світло відключатимуть по двох чергах одночасно. Енергетики додають, що наразі не планують застосовувати в області графік аварійних відключень, але ситуація може змінитися.

Хмельничан просять перевіряти до якої черги відноситься конкретна адреса, адже графік час від час змінюється. Дізнатися актуальні відключення за адресою можна у розділі «Відключення» на сайті Хмельницькобленерго. Нагадаємо, наразі Хмельницьку область поділено на 4 черги. Детальніше про це читайте у матеріалі Як відключатимуть світло 22 листопада на Хмельниччині.

Крім того, у зв’язку з перебоями, хмельничанам порадили зробити в кожному домі запаси води, яких би вистачило на 72 години. Як розрахувати скільки води потрібно і як її зберігати читайте за посиланням.

Уточнити інформацію можна в диспетчерів “Водоканалу” за номерами: 

Нагадаємо, тарифи на воду наразі такі:

Як зекономити воду:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
  • Ігор Калінушка

    Ще і без води.

keyboard_arrow_up