Хмарочосу на набережній може не бути. Хмельницька міськрада виграла суд

Хмарочосу на набережній може не бути. Хмельницька міськрада виграла суд
  • Біля будинку побуту на Кам’янецькій хочуть звести найвищий будинок у Хмельницькому.
  • Хмельницька міськрада вирішила розірвати договір оренди із забудовником. Перший суд влада виграла.
  • Забудовник збирається подавати апеляцію і впевнений, що виграє її.

На набережній хочуть збудувати найвищий будинок в Хмельницькому – 73 метри. Висотка розрахована на 24 поверхи. Її зведення розпочалося в 2016-ому. Міськрада хоче повернути землю у власність міста, вважаючи будівництво незаконним.

Читайте також: На набережній Бугу хочуть побудувати найвищий будинок в Хмельницькому

Ласий шматочок землі біля набережної у Хмельницькому був відданий в оренду в 2009 році. Під будівництво його взяв ПМП «Фінмаркет», яке заснували Олена та Сергій Пенкалі. Довгий час ніяких робіт там не велося, територія була відгороджена парканом. Лише у 2016 році «Фінмаркет» отримав документи в міському департаменті архітектури, які дозволили йому розпочати будівництво висотного багатоквартирного будинку.

Вже після початку робіт у міськраді виявили, що документація була видана із порушеннями законодавства. Звернулися до суду із позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки. Рішення Господарський суд виніс вчора, 4 грудня. Ухвалив, що договір мають розірвати, а землю повернути місту.

- Ми звернулися до суду через невиконання ПМП «Фінмаркет» умов договору оренди. Відповідно до документу, на ділянці по Кам’янецькій, 2а дозволено будівництво лише готельно-торгівельно-розважального комплексу на три поверхи. Інше дозволено лише за письмової згоди власника. ПМП «Фінмаркет» такого не отримував, - коментує vsim.ua завідувач відділу Хмельницької міськради Лілія Демчук.

Інша сторона, ПМП «Фінмаркет», каже, що подаватиме апеляцію і запевняє, що виграє її.

- Міськрада знає, що програє апеляцію. Але для глядачів потрібно показники, - коментує співзасновник ПМП «Фінмаркет» Олена Пенкаль. – Ми просили перенести суд у зв’язку з тим, що в адвоката накладка. Але вони розглянули без нашої сторони. Ми подамо апеляцію, так як їхні дії не мають ніяких підстав. У нас все дуже “чесно” в Хмельницькому. В тих, в кого немає землі і дозволів – будуються. А ті, хто з правом оренди і має всі документи – потрібно забрати.

Нагадаємо, у травні цього року комунальники знесли паркан навколо будівництва по Кам’янецькій, 2а. Він огороджував більшу площу, ніж передбачає договір оренди.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Анонім
    Парадіз
  • Анонім
    Не переживайте, все порішають, кому треба занесуть конвертика. Параліч теж з фестивалями будувався, суди були, незаконне будівництво і т.п., але все порішали. Так буде і тут. Зараз треба ціну нагнати, щоб не продешевити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Прогноз погоди на неділю, 26 липня, на Хмельниччині 17:16 На щиті 5 воїнів з Хмельниччини: Олександр Богач, Віталій Скидан, В’ячеслав Пшеничний, Микола Тимчук, Владислав Цирт 16:37 У Хмельницькій обласній лікарні аудитори виявили порушень на 2,8 млн гривень 16:03 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: очікується гроза Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 15:05 У Хмельницькому відзначили 13 військових-нацгвардійців (ФОТО) 14:02 Хотів купити авто: 23-річний житель Хмельниччини став жертвою шахраїв 12:48 У Хмельницькому на роботу потрібні інспектори з паркування: деталі 11:34 У Кам’янці вночі загорівся сміттєвий полігон: просять закрити вікна 10:44 Скільки коштує та що включає ремонт дороги біля «Либідь Плази» 09:30 Погоня у Хмельницькому: водій BMW під наркотиками тікав від поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up