Хмельничан кличуть до батальйону тероборони міста. Куди звертатися?

Хмельничан кличуть до батальйону тероборони міста. Куди звертатися?
Фото ілюстративне - armyinform
 • Хто може потрапити на службу і які там умови?

Жителів Хмельницької міської територіальної громади запрошують до проходження військової служби в Окремому батальйоні територіальної оборони міста Хмельницького.

"Офіцери запасу, які мають досвід військової служби, зможуть проходити службу за місцем проживання! Таку ж можливість матимуть не лише офіцери. До підрозділів територіальної оборони на старшинські, сержантські та солдатські посади запрошуються військовозобов’язані та резервісти, навіть без досвіду військової служби", - йдеться у повідомленні пресслужби міськради. - Для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин ЗСУ.

Під час проходження військової служби в Окремому батальйоні територіальної оборони в особливий період зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна плата. Службу в особливий період можуть проходити як чоловіки, так і жінки, віком до 60 років, які мають відповідну військово-облікову спеціальність.

Відео дня

Для підписання контракту на проходження військової служби в резерві підрозділу територіальної оборони та для отримання необхідної інформації потрібно звернутися за адресою:

- місто Хмельницький, вул. Проскурівська, 35, Хмельницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки;

- місто Хмельницький, вул. Р.Шухевича 69/1 (територія колишнього ВПУ №7), Хмельницька окрема бригада територіальної оборони.

Телефони: (097) 864-80-61, (097) 844-26-20, 

Хмельницький окремий батальйон: (098) 586-63-31, (096) 093-59-50.

Обронний відділ Хмельницької міської ради: (068) 821-23-93.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (45)
 • Читач12

  Підкажіть до кого звернутися ?
 • Читач12

  Доброї ночі , я ветеран АТО інвалід 3 групи тобто в мене не працює права рука , та моя боєздатність збереглась 100% і хочу продовжити служу так як впевнений буду дуже корисний
 • Яна Фомова

  Маю  змогу служити, ба
 • Иван Борковский

  Я инвалид 2 второй группы, хотел бы за Украину воевать,куда можно обратиться

keyboard_arrow_up