Хмельничани поширюють новий "карантинний" фейк

Хмельничани поширюють новий "карантинний" фейк
  • Мережею шириться черговий фейк про карантин
  • Хмельничан лякають страшилкою про те, що їх оселі можуть обікрасти люди, які нібито проводять дезінфекцію.

В останні дні у соціальних мережах ширитися інформація про те, що до квартир хмельничан під виглядом проведення дезінфекції приходять невідомі, які нібито бризкають газом в обличчя та виносять цінні речі. Інформацію прокоментували у поліції. Правоохоронці запевнили, що це "фейк".

  • "Хмельницькому відділі поліції станом на 22 березня не зареєстровано жодного такого повідомлення", - зазначили у поліції.

Хмельничан закликають не поширювати недостовірну інформацію та не довіряти чуткам і сумнівним джерелам інформації.

Зазначимо, що стаття 173-1 КУпАП (поширювання неправдивих чуток) передбачає накладення штрафу або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що спалах коронавірусної інфекції активно супроводжують фейкові повідомлення. В них розміщують попередження, поради чи неправдиву інформацію. Як їх розпізнати дивіться у нашій статті.

Читайте також:

Недільний карантин: найважливіше за 22 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Штраф та навіть арешт: українців будуть карати за порушення правил карантину

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Алла
    Доки це буде?
  • Таня
    Пальчевський таке говорив. і Що?
    Ви своїми штрафами не лякайте. Ви написали самі неправду. Про це писали за Харьків. і говорив це Пальчевський на 112 каналі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 13 травня 20:05 Таксист організовував секс за гроші: деталі справи 19:08 Через об’єктив і квитки на концерт мешканці Хмельниччини натрапили на шахраїв 18:47 «Укренерго» просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: причини Від читача 09:58 Піклування про ментальне здоров’я – важлива складова професійної стійкості 18:12 У Хмельницькому вітали жінок, які народили у День матері 17:43 Підтвердили загибель трьох військових з Хмельниччини, які вважалися зниклими безвісти 17:01 Ветеран з Хмельниччини здобув «золото» на Чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства 16:18 У Хмельницькому попрощалися із сержантом Олександром Александровичем 15:46 Син хмельницької волонтерки бореться за життя: Максим переніс 18 реанімацій 15:40 У гості до пухнастиків: День відкритих дверей у хмельницькому притулку для тварин (соціальна реклама) 15:12 Житель Хмельниччини влаштував «альпінізм» заради втечі до Молдови 14:34 Продаж тилових посад на Хмельниччині: затримали заступницю командира роти 14:04 На війні загинув працівник АТ «Хмельницькобленерго» Ігор Токар 13:35 Яйця дешевшають: які ціни на прилавках Хмельницького photo_camera 12:49 У Хмельницькому п’яний водій Volkswagen влетів у відбійник: у крові 2,5 проміле 12:02 На Хмельниччині назвали ТОП-10 найпопулярніших вакансій та середні зарплати 11:11 Ранкова повітряна тривога на Хмельниччині: є пошкодження будинків 10:22 У Хмельницькому хлопчика госпіталізували після побиття матірʼю 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up