Хмельницька лікарня стала кращим підприємством 2021 року

Хмельницька лікарня стала кращим підприємством 2021 року
 • Національний сертифікат та статус-нагороду “Підприємство року 2021” отримала Хмельницька обласна лікарня.
 • Кращим також визнано керівника закладу - Якова Цуглевича.

Хмельницьку обласну лікарню, що на Пілотській, визнали кращим підприємством минулого року. Заклад отримав відповідну відзнаку - статус-нагороду та національний сертифікат. “За бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Спільнотою "Ліга Кращих" в Україні”, - йдеться у повідомленні обласної лікарні у Facebook. 

Нагородили і керівника медзакладу - Якова Цуглевича. “За багаторічну працю, ефективне керування закладом та дотримання високих соціальних обов’язків, що сприяло загальному зміцненню здоров’я нації”, -  додають в дописі.

Відео дня

Статус-нагорода “Підприємство року” - спеціальна почесна нагорода, що вручається підприємствам, які увійшли до ТОП компаній за результатами проведеного рейтингування. Водночас національний сертифікат являє собою документ-підтвердження почесного звання. Його рекомендують використовувати, як документальне супроводження при участі компанії в тендерах, виставках тощо. Звання “Керівник року”  підвищує конкурентоспроможність керівника на ринку.

Читайте також: 

Вперше в області: у Хмельницькому виписали пацієнта із пересадженою печінкою

Зарплати лікарів хмельницьких медзакладів: де заробляють найбільше (ІНФОГРАФІКА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (101)
 • Ольга Романова

  Самая коррупционная больница, берут бессовестно, грабят бедный народ , люди одалживают деньги , чтобы заплатить этим  наглым , если можно их назвать врачам.
 • Татьяна Татьяна

  Самое коррупционное- это Урологическое! С купленными дипломами докторов и профессоров!
 • Татьяна Татьяна

  Сколько заплатил главврач, чтобы получить такую награду?
  Мы ему очень помогли! Так как платили всем врачам в областной больнице!
  По установленной ими станке!
  Позор! И посмешище!
 • Христина Байталоха

  В мене були діти там то стільки грошей витягнули що думала йти милостині просити бо без хабаря лікувати бидляки не хочуть і скотське відношення,що лікарі що медперсонал відносяться як до скотини поки не покладеш гроші до кишені.

keyboard_arrow_up