Хмельницька ОВА розглядає можливість добудови корпусу в обласній дитячій лікарні

Хмельницька ОВА розглядає можливість добудови корпусу в обласній дитячій лікарні
Тут і далі фото Хмельницька ОВА
  • Новий корпус готовий на 70%.
  • ОВА шукає можливості завершити будівництво.

У Хмельницькій обласній дитячій лікарні раніше було розпочато будівництво нового лікувально-діагностичний корпус. У період із 2018 по 2021 роки на це було виділено 200 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Готовність корпусу становить 70%. Його будівництво необхідно завершити. Раніше фінансування було призупинено через вторгнення росії. Тепер шукають можливості відновити будівництво.

“Хмельниччина уже давно потребує, особливо у зв’язку зі збільшенням населення області, потужної та сучасної лікарні європейського рівня, яка зможе обслуговувати юних жителів та рятувати життя діткам, зокрема тим, хто постраждав від війни,” – зазначив заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Ткачук.

Відео дня

Один із варіантів відновлення будівництва - співпраця ОВА із МОЗ та світовим банком. Саме їхні представники стали учасниками делегації, яка відвідала корпус в дитячій лікарні. А саме, представник Міністерства охорони здоров’я України з екологічних і соціальних питань та експерт Світового банку в Україні Зурабом Маісурадзе та представники експертної комісії МОЗ, інжинірингової компанії «Ептіса Сервісіос Де Індженеріа, С.Л.».

Приїзд делегації пов’язаний із участю обласної військової адміністрації у відборі інфраструктурних проектів з відновлення, оновлення та модернізації закладів охорони здоров’я в рамках спільного зі Світовим банком проекту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine). Метою участі у відборі є отримання фінансування від Світового банку на завершення будівництва та введення в експлуатацію згаданого лікувально-діагностичного корпусу.

 

Відтак, експерти перевіряють та опрацьовують проект «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам’янецька, 94 в м. Хмельницькому». Зокрема, здійснюється експертне дослідження пропозиції та наявної проектно-кошторисної документації, обстежується стан будівництва та відповідність його до державних будівельних норм.

Читайте також: На Хмельниччині відкрили третій серцево-судинний центр (ФОТО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач35

    Ну що за люди? Це районі центри під час війни не замощені бруківкою. А вони про дітей якихось думають.  Беріть приклад з хмельницького мера.

keyboard_arrow_up