Хмельницькі комунальники допомагають відбудовувати Чернігів

Хмельницькі комунальники допомагають відбудовувати Чернігів
Скрін з відео чернігівського телеканалу "Дитинець"
 • У Чернігові є близько 700 постраждали від обстрілів будинків, які можна швидко відновити. 
 • А спеціалістів не вистачає. Тож допомагати поїхали хмельницькі комунальники.

У Чернігові 692 багатоповерхівки пошкоджено від непрямих влучань російських снарядів. Їх необхідно відновити, аби підготувати житло до опалювального сезону. Насамперед засклити вікна та поремонтувати дахи. Однак, у місті робочих рук не вистачає. Потрібні спеціалісти. Тож мер міста Владислав Антрошенко звернувся до міських рад Хмельницького, Тернополя та Івано-Франківська з проханням про допомогу. 

“Це честь допомогти такому гарному місту, допомогти таким гарним містянам повернутися до нормального життя”, - розповідає заступник міського голови Василь Новачок в сюжеті чернігівського телеканалу “Дитинець”

Найбільше не вистачало покрівельників та склярів. Хмельницьку бригаду збирали з комунальних працівників. Відновлювати Чернігів поїхали 26 хмельничан. 

Відео дня

“Ми приїхали на 2 тижні допомогти. А саме це ремонт криш. Це є шиферні криші і м’які криші, які з рубероїду. Також поновлення вікон в під’їздах на лісничних клітках. Працюють зараз на 3 участках люди, які перекривають криші, ремонтують, допомагають вашим комунальним службам”, - зазначив  Василь Кабальський, виконуючий обов’язки начальника управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради. 

Наразі хмельничани досі працюють у Чернігові, бо кажуть, там “гарячіше”, тож насамперед допоможуть постраждалим від російської агресії землякам, а тоді повернуться до роботи в Хмельницькому. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Лилия Долженко

  ❤❤❤
 • Vadym Boychuk

  Краще там ремонтувати, чим робити непотрібний ремонт на вулиці Шевченка.
 • Тетяна Бабій

  Радує, що хоч щось можна відновити. А то куди людям діватися - жити десь потрібно, стільки постраждалих. Молодці, що допомагають!

keyboard_arrow_up