Хмельницькі перевізники помітингували під міськрадою і пішли до депутатів

Хмельницькі перевізники помітингували під міськрадою і пішли до депутатів
Підприємці відстоюють підвищення тарифів на перевезення в сесійній залі. Наводять обранцям аргументи і звинувачують їх у тому, що ті думають лише про вибори.

З самого ранку перевізники мітингували під міськрадою. Послухавши музику та посвітивши плакатами вони дружно попрямували в сесійну залу, де сьогодні зібралися депутати міськради. Дочекавшись, поки ті виголосять свою позицію, випросили можливість подати свою позицію перед мікрофоном.

- Питання не варте й мізинця. Це просто політична гра, якою ви користуєтесь перед виборами, - заявив приватний перевізник Олександр Мішин. – Ми тарифи піднімали завжди і при будь-якій  владі. Та зараз цього зробити ми не можемо. Не треба вводити людей в оману, що ми вчасно не подали розрахунки. .

Після цього представник усіх перевізників, яких сьогодні зібралося близько десяти чоловік, почав згадувати громадські слухання і навів ті ж самі аргументи.

- На сьогодні актуальна ціна для маршрутних таксі - 3 гривні. Для автобусів - 3 гривні, заявила депутат міськради Світлана Мельник.

Деякі із депутатів уже нервують. Нарікають, що перевізники багато говорять і відбирають у них час. Мовляв, у нас і так чимало роботи, а питання тарифів не включено в порядок денний. Та перевізники не відходять від трибуни. Кожен хоче виступити.

Чи дослухаються депутати до них і яку відповідь дадуть приватникам? Слідкуйте за оновленнями разом із «ВСІМ».

 

 

  •  

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up