Хмельницького ведмедя Стефана відвезли на Закарпаття

Хмельницького ведмедя Стефана відвезли на Закарпаття
  • 400-кілограмовий ведмідь жив у приватному зоокутку в тісній клітці.
  • Він потребував переїзду в центр реабілітації для бурих ведмедів.
  • Довгий час не могли знайти кошти на його транспортування.

Бурим ведмедем Стефаном опікувалася відома хмельничанам колишня артистка цирку Марта Бужановська. Вона чи не щодня із кудлатим псом збирала гроші в центрі міста. Казала, що вони потрібні на їжу для ведмедя. Жінки не стало й за Стефаном не було кому доглядати. Забрав його у приватний зоокуток, що в Дубовому, дресирувальник Сергій Пальохін. Але ведмідь потребував зміни місця проживання. Вирішили віддати його в центр реабілітації Національного природного парку «Синевир», що на Закарпатті. На переїзд необхідно було знайти майже 4 тисячі гривень. Шукали кошти з початку березня.

З квітня хмельницький Стефан вже на Закарпатті. Там він отримає більш належні умови для проживання. В нашому місті подібних поки немає й забезпечити ведмедя необхідним харчуванням було вкрай важко. Про це повідомляють в Держекоінспекції в Хмельницькій області.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Їм було 23 та 55 років: загинули двоє бійців з Хмельниччини 17:52 Хмельниччину накриє негода: погода на неділю, 26 квітня 17:07 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками — Богданом Богушем і Миколою Бондарем 16:12 У Хмельницькому знайшли три незаконні врізки у ливневу каналізацію Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 15:11 У Хмельницькому померла сімейна лікарка Алла Матяш 14:27 Попрощалися із загиблим на війні хмельничанином Романом Полісюком: йому було 37 13:19 На Хмельниччині помер відомий лікар-травматолог Анатолій Нікітін 12:22 Коли прийде справжнє потепління: синоптикиня уточнила прогноз 11:26 На війні загинули жителі Хмельниччини: Іван Батурко, Михайло Ковальов та Василь Коновальчук 10:28 На Хмельниччині триває ремонт доріг: що і де зробили цього тижня 09:30 На Хмельниччині знайшли тіло чоловіка під час гасіння пожежі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up