«Історична подія»: у Хмельницькому з’явилось місто-побратим з Узбекистану

«Історична подія»: у Хмельницькому з’явилось місто-побратим з Узбекистану
Фото - Oleksandr Symchyshyn
  • У Хмельницького з’явився ще один побратим – місто Наманган.
  • Це перша угода про партнерство між Україною та Узбекистаном на рівні міст.

Хмельницький підписав чергову угоду про споріднення. Відтепер місто має ще одного побратима із Узбекистану – Наманган, яке є другим містом за чисельністю після столиці. Місто має понад 700 тисяч жителів і є лідером текстильної промисловості Середньої Азії.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької міськради, угоду підписували на найвищому рівні за участі Хокіма Наманганської області Шавката Абдураззакова, Посла України в Узбекистані Миколи Дорошенка, Хокіма Намангану Гофіра Джамалова.

Що передбачає співпраця:

Відповідно до угоди, міста-сторони сприятимуть розвитку співпраці між організаціями та інститутами бізнесу, легкої промисловості, науки, культури, охорони здоров’я, освіти, соціальних справ, спорту, молоді, туризму та охорони навколишнього середовища в їх містах.

Як додають в міськраді, міста також планують співпрацювати у встановленні нових ділових контактів в текстильній промисловості, вже налагодили можливості співпраці в сфері постачання сільськогосподарської продукції і розпочали співробітництво між вишами міст в сфері освіти та науки.

Нагадаємо, в період з 1987 і станом на 2016 рік у Хмельницькому з'явилось 13 міст-побратимів. Як здійснюється співпраця між ними, читайте за посиланням.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів
    Як ми до цієї співпраці жили?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:04 На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ 13:01 Мешканці Хмельниччини перевантажили кол-центр «Хмельницькобленерго»: за тиждень — 7,5 тисяч звернень 12:01 За добу на Хмельниччині горіло пять будинків: врятували жінку 11:01 Хмельниччина втратила п’ятьох військових. Хто вони Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 10:08 Востаннє бачили у Лісових Гринівцях: продовжують шукати лікарку Анжелу Ніколайчук 09:30 У Хмельницькому зросли витрати на генератори: майже 1,1 млн грн за тиждень 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 26 січня 18:29 10 фото зимового Хмельницького у минулому photo_camera 17:22 «Плюсова» температура й опади: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 16:22 Список та рейтинг: зібрали сімейних лікарів Хмельницького, із якими можна укласти декларацію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up