Лісівники висадять на Хмельниччині понад 1 мільйон дерев: деталі

Лісівники висадять на Хмельниччині понад 1 мільйон дерев: деталі
Фото зі сторінки "Подільський лісовий офіс"

Всього лісівники планують цьогоріч висадити 4 мільйони 339 тисяч сіянців в трьох областях. 

Лісові господарства трьох областей об’єдналися в спільний Подільський лісовий офіс “Ліси України”. Філії офісу вже активно готуються до весняної лісокультурної кампанії.  

— Цього року ми виконуватимемо програму президента "Зелена країна" максимально ефективно. За попередніми планами, лісівники посадять 4 мільйони 339 тисяч сіянців. Загальна площа становитиме близько 1 680 гектарів, — повідомляють на сторінці структури. 

Відео дня

Так, в Хмельницькій області хочуть заліснити 336 гектарів земель. На них лісівники мають висадити 1 мільйон 277 тисяч деревних рослин.

У сусідній Тернопільщині готові створити 332 гектари лісу, а це 1 мільйон 155 тисяч нових насаджень. Та найбільше лісів садитимуть на Буковині — 1 мільйон 907 тисяч сіянців на площі 1 012 гектарів.  

Зараз лісівники трьох регіонів проводять обстеження ділянок під залісення. На них планують створити загалом понад 70 гектарів нового лісу, а ще на 1 609 гектарах проведуть лісовідновлення. 

— Традиційно лісокультурна кампанія стартує в березні. Поділля залишається тиловим краєм. Тож якщо ви бажаєте долучитися до програми "Зелена країна", пишіть нам і ми посадимо ліси разом, — закликають лісівники. 

До слова, саме ліси Хмельниччини, Чернівеччини та Тернопільщини об'єднали в єдине державне підприємство, створене в рамках реформування лісової галузі.

Це підприємство відповідає за охорону та захист лісів, лісорозведення, лісовідновлення та весь цикл лісогосподарських функцій, починаючи від насінини, закінчуючи заготівлею та реалізацією деревини.

Структура офісу – це 16 філій. З них 8 — з Хмельниччини:

 • Ізяславське лісове господарство
 • Кам'янець-Подільське лісове господарство
 • Летичівське лісове господарство
 • Хмельницьке лісомисливське господарство
 • Славутське лісове господарство
 • Старокостянтинівське лісове господарство
 • Шепетівське лісове господарство
 • Ярмолинецьке лісове господарство.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
 • Vira Okhrei

  👍👍👍💙💛💙💛🇺🇦

keyboard_arrow_up