У Хмельницькому шукають будинок, де намалюють мурал за 120 тисяч гривень

У Хмельницькому шукають будинок, де намалюють мурал за 120 тисяч гривень
  • Козак-бандурист вже тиждень красується на стіні будинку 20 по Гагаріна.
  • Слідом мали взятись за створення ще одного муралу на Курчатова.
  • Грошей не вистачило, тому шукають економніше місце. 

П’ятиповерховий малюнок на Гагаріна обійшовся у 115 тисяч гривень. Над створенням працював хмельницький художник, викладач художньої школи Андрій Томчишен. З’явився мурал в рамках програми «Мальоване місто». Спочатку будинок утеплили, а тоді кілька тижнів наносили зображення.

Після козака-бандуриста на п’ятиповерхівці хотіли взятись за дев’ятиповерховий будинок на Курчатова. Та як розповів заступник міського голови Володимир Гончарук, грошей забракло. Мовляв, вартість запланованого муралу перевищує наявний бюджет.

До слова, на реалізацію мають 120 тисяч гривень. У суму входить утеплення стіни, фарби і гонорар художнику. За словами Володимира Гончарука, лише утеплення 400 «квадратів» стіни буде коштувати всю суму.
Тому починається полювання на ідеї. Хмельничан просять долучатись і запитують, де краще створити новий мурал. Є вимоги:

Відео дня
  • бокова стіна 3-х або 5-ти поверхового будинку;
  • знаходиться в "людному" місці;
  • має хорошу видимість з дороги;
  • мешканці будинку не будуть проти.

Як пояснює журналістам vsim.ua заступник начальника управління ЖКГ з питань житлового господарства Володимир Путін, чимраніше мешканці подадуть пропозиції, тим краще. 

- Тиждень - півтора треба витратити часу на пошук нового місця. Ми планували до кінця року створити 5 муралів, але було виділено всього 250 тисяч гривень. Малюнок на Гагаріна обійшовся у 115 тисяч гривень. На залишкову суму вийде лише один мурал, - каже Володимир Путін. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Пануватиме антициклон: якою буде погода на Хмельниччині на Великдень 17:03 Ветеран Майдану, АТО та розвідник ГУР: на Хмельниччині поховали прах В’ячеслава Кучерука photo_camera 16:04 У Хмельницькому замість деяких тролейбусів кілька місяців курсуватимуть автобуси 15:02 У Хмельницькому матері залишили дітей у зачиненому авто — врятували патрульні Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 14:11 Працівницю Хмельницької АЕС Президент нагородив Орденом княгині Ольги 13:06 Що має бути у кошику та як правильно провести Великдень: пояснення священника 12:05 На Хмельниччині водія «схопило» серце за кермом — авто влетіло в стовп 11:30 Привітання з Великоднем лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко (пресслужба ВО Батьківщина) 11:04 У Хмельницькому створять центр ментального здоров’я для військових і їхніх родин 10:05 Безпека на Великдень: СБУ закликає подолян утриматися від масових заходів 09:03 У Хмельницькому на два тижні відключатимуть гарячу воду (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up