Медсестра з Хмельницького перинатального центру хвора на COVID-19

Медсестра з Хмельницького перинатального центру хвора на COVID-19
  • Вона є працівницею відділення патології вагітних.
  • Відомо, що вона контактувала із 36 особами. 

Сьогодні, 19 травня, у Хмельницькому виявили двох нових хворих: поліцейського і медика. Про це ще вранці повідомила прес-служба міської ради. Згодом заступник голови ОДА Роман Примуш розповів на брифінгу, що наразі вивчається ситуація у міському перинатальному центрі. Аби з’ясувати, чи хвора на СOVID-19 є працівницею цього закладу, ми звернулися до головного лікаря Андрія Ропотана. Він інформацію підтвердив.

Відомо, що це 22-річна хмельничанка. Андрій Ропотан розповів, що вона є працівницею відділення патології вагітних. Наразі його зачинили й проводять ретельну дезінфекцію приміщення. 

За словами Андрія Ропотана, хвора медпрацівниця контактувала із 36 особами. Нині всіх їх обстежують. Водночас головний лікар повідомив, що заклад продовжує працювати у звичному режимі.

Заступник голови ОДА Роман Примуш додав, що в разі захворювання на COVID-19 вагітних жінок, базовим закладом для них залишатиметься перинатальний центр.

Наразі хвора медсестра знаходиться в міській інфекційній лікарні. Її госпіталізували у п’ятницю, 15 травня. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
  • Тамара Саницкая
    Сьогодні, 19 травня, у Хмельницькому виявили двох нових хворих: поліцейського і медика. Про це ще вранці повідомила прес-служба міської ради. Згодом заступник голови ОДА Роман Примуш розповів на брифінгу, що наразі вивчається ситуація у міському перинатальному центрі. Аби з’ясувати, чи хвора на СOVID-19 є працівницею цього закладу, ми звернулися до головного лікаря Андрія Ропотана. Він інформацію підтвердив. Відомо, що це 22-річна хмельничанка. Андрій Ропотан розповів, що вона є працівницею відділення патології вагітних. Наразі його зачинили й проводять ретельну дезінфекцію приміщення.
  • Irchuk Ivaniv
    У Кам'янці зовсім інший випадок.
  • Lilia Puris
    Трошки забули....
  • Katerina Antonyuk
    Раніше ж  говорилось шо це у кам‘янці
    Тамара Саницкая reply Katerina Antonyuk
    Аналогічна ситуація!  Сьогодні, 19 травня, у Хмельницькому виявили двох нових хворих: поліцейського і медика. Про це ще вранці повідомила прес-служба міської ради. Згодом заступник голови ОДА Роман Примуш розповів на брифінгу, що наразі вивчається ситуація у міському перинатальному центрі. Аби з’ясувати, чи хвора на СOVID-19 є працівницею цього закладу, ми звернулися до головного лікаря Андрія Ропотана. Він інформацію підтвердив. Відомо, що це 22-річна хмельничанка. Андрій Ропотан розповів, що вона є працівницею відділення патології вагітних. Наразі його зачинили й проводять ретельну дезінфекцію приміщення.
    Саня Штурхацький reply Katerina Antonyuk
    Katerina Antonyuk вони вже не памятають,що, де,коли, кому писали. Забрехалися... зомбірують людей
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:48 У Хмельницькому патрульні розшукали водія, який спричинив ДТП і втік 17:07 Загинуло троє військових з Хмельниччини, які були зниклими безвісти 16:29 Убив вітчима під час сварки: у Шепетівці затримали чоловіка 15:49 На протезі піднімався на Говерлу: історія Руслана Зеленкова з Хмельниччини play_circle_filled photo_camera Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 15:16 Депутат Хмельницької райради купив авто за 2,1 млн грн: деталі 14:28 У хмельницькій прикордонній академії призначили нового ректора 14:25 Гід до Дня закоханих: доставка страв і продуктів у Хмельницькому 13:39 ДТП на Хмельниччині: рятувальники діставали водія із пошкодженої автівки (ВІДЕО) 13:04 «Востаннє чули його голос три роки тому». Хмельницький прощався з воїном Антоном Варшавським photo_camera 12:28 У Хмельницькому районі вночі обікрали продуктовий магазин 11:49 Середня зарплата, яку пропонують на Хмельниччині, – 14 тисяч гривень: які є вакансії 11:01 У Хмельницькому судитимуть батьків і підприємців за фіктивні послуги «муніципальної няні» 10:13 Жителька Хмельниччини вимагала скасувати усиновлення дітей колишнім чоловіком: суд відмовив 09:30 Рибалкам Хмельниччини заборонять ловити щуку: терміни та штрафи 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Вдарять морози до –19°: погода на Хмельниччині 10 лютого 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 10 лютого 20:31 Підтведилась загибель двох військових з Хмельниччини, яких вважали зниклими безвісти 20:02 На Хмельниччині перевищено епідемічний поріг: кількість хворих на ГРВІ стрімко зростає
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up