Минула доба від зсуву на Озерній: що встигли зробити та що буде далі

Минула доба від зсуву на Озерній: що встигли зробити та що буде далі
  • Біля будинку на Кармелюка, 4/2, стався зсув ґрунту.

  • Зараз будівельники облаштовують підпірну стінку.

Минулої доби, 19 серпня, біля житлового на будинку на Озерній стався зсув ґрунту. Багатоповерхівка розташована на Кармелюка, 4/2. Поряд із цим будинком є схил. Саме біля нього вирішили звести підпірну стінку. Зайнявся цим забудовник сусідньої земельної ділянки. До моменту зсуву встигли збудувати частину стінки. Ґрунт біля будинку посунувся разом із тротуарною плиткою.

Зсув стався вранці близько 04:00. Після 06:00 працівники забудовника почали роботи зі стабілізації схилу, що полягали у насипанні ґрунту між місцем зсуву та підпірною стінкою. Чиновники разом із будівельниками дійшли висновку, що будинку на Кармелюка, 4/2, нічого не загрожує. Проте почали розглядати варіант тимчасового відселення мешканців будинку.

Версії причин зсуву чиновників та будівельників різняться. У міськраді вважають, що основною причиною є відсутність підпірної стінки та дренажної системи у будинку на Кармелюка, 4/2. А спровокували зсув будівельні роботи поряд. Так само вважає директор ТОВ «Будівельний Альянс Груп» Іван Крутилко. Саме ця фірма будує будинок поряд із багатоповерхівкою, де стався обвал.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up