На Дністрі зловили браконьєра з сіткою риби

На Дністрі зловили браконьєра з сіткою риби
  • 55-річний житель Новоушицького району попався з сіткою риби в період нересту.
  • Він дістав із Дністра більше 30 рибин.

Сьогодні, 13 квітня, працівники Новоушицького відділення поліції перевіряли річку, шукаючи недобросовісних рибалок.

Близько шостої години ранку побачили на березі Дністра чоловіка, який ловив рибу. Ним виявився 55-річний житель села Глимбівка Новоушицького району.

У нього правоохоронці вилучили одну риболовну сітку, гумову автомобільну камеру, а також рибу різних видів в кількості 35 штук. Сума завданого збитку, за даними правоохоронців, орієнтовно становить близько 3 тисяч гривень.

Відео дня

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), санкція якої передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні розпочався нерест. Любителям порибалити встановили чимало обмежень. Пропонуємо карту місць, де можна сидіти з вудкою без обмежень - "Нерест-2018": де можна буде ловити рибу на Хмельниччині".  

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:18 Наймасованіша атака: на Хмельниччині зафіксували руйнування у ніч на 9 липня 09:42 У громадах Хмельниччини попрощаються із чотирма військовими. Хто вони photo_camera 09:03 Що буде з кам’янецькими вишами після об’єднання: пояснення від керівництва 22:30 Хмельничанин поранив ножем патрульного, коли тікав від ТЦК: подробиці інциденту Від читача 16:41 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 21:01 Хмельничан попереджають про сильну грозу та шквали: погода на 8 липня 20:06 Шестеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину 19:43 Звільнили без згоди: керівниця ансамблю виграла справу в суді на Хмельниччині 19:01 У Хмельницькому попрощалися із захисниками Андрієм Пономаренком та Олександром Черторижським 18:12 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу: деталі порушень та коментарі активістів 17:58 Збили на очах коханої: деталі справи смертельної ДТП біля Летичева 17:29 На Хмельниччині сталась потрійна ДТП: є травмований 16:56 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччину з полону повернувся Юрій Поліщук 16:13 У Хмельницькому районі відключатимуть газ: перелік сіл 15:34 Ціни на цукор і сіль: де вигідніше купувати у Хмельницькому 15:05 Без кесаревого: на Хмельниччині народився хлопчик із рекордною вагою 14:50 Пансіонат «Промінь життя»: професійний догляд і щоденна підтримка для ваших рідних (новини компаній) 14:26 Крадіжки газу на Хмельниччині: скільки зафіксували випадків від початку року 13:36 Нацгвардійці здали плазму у Хмельницькому: що відомо про процедуру і кому рятує життя 13:03 Лавандові поля на Хмельниччині: платні та безкоштовні локації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up