На Хмельниччині 93 випадки COVID-19: цифри по районах

На Хмельниччині 93 випадки COVID-19: цифри по районах
Фото ілюстративне
  • За минулу добу виявили 11 випадків інфікування коронавірусом.
  • Детальну статистику захворювання читайте далі.

 

Загальна кількість випадків з COVID-19 у Хмельницькій області складає 93.  За добу  - 11 нових випадків. За минулу добу госпіталізували 7 людей, з них 2 – хворі на COVID-19,   2 особи мають підозру на коронавірус, з яких одна людина з Хмельницького. Серед госпіталізованих також 2 хворих на ГРВІ (пневмонії). Такі дані оприлюднили у прес-службі Хмельницької міської ради. 

Станом на 9:00 у Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 53 хворих, з яких хворих на COVID-19 - 25 осіб.

"На разі у лікарні 25 хворих на COVID-19, з них 1 хворий з Хмельницького, решта - з районів області. Ще 4 хворих підозрою на COVID-19,  (1 з міста). Хворих із пневмоніями в інфекційній лікарні - 36, в міській лікарні - 3, в міській дитячій - 3", - повідомляють у міській раді. 

Загалом за час пандемії у Хмельницькому зафіксували 16 випадків захворювання, 12 осіб одужало, одна людина померла, троє хворіють. 

Всі випадки на Хмельниччині розподілені так:

  • Чемеровецький район — 28
  • Хмельницький — 16
  • Нетішин — 11
  • Шепетівський район — 10 (в тому числі Шепетівка — 8)
  • Красилівський район — 8
  • Городоцький район — 7
  • Летичівський район — 5
  • Кам'янець-Подільський район — 5 (в тому числі Кам'янець-Подільський — 1)
  • Хмельницький район — 2
  • Славутський район — 1 (в тому числі Славута — 1)
  • Волочиський район — 1
     

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Геннадій Федчук
    Досить брехати
    Тетяна Калюжна reply Геннадій Федчук
    Геннадій Федчук ви думаєте  по статистиці більше чи менше хворих
  • Ирина Гельман
    Чому в тролейбусах сидять по двоє пасажирів разом? Хіба вже відмінили ,,безпечну відстань,,?
  • Юрій Гудок
    11 за добу тому що люди Хер ложать на карантин. З відкриттям ринків і травневих свят з кожним днем їх буде десятки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:05 Таксист організовував секс за гроші: деталі справи 19:08 Через об’єктив і квитки на концерт мешканці Хмельниччини натрапили на шахраїв 18:47 «Укренерго» просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: причини 18:12 У Хмельницькому вітали жінок, які народили у День матері Від читача 09:58 Піклування про ментальне здоров’я – важлива складова професійної стійкості 17:43 Підтвердили загибель трьох військових з Хмельниччини, які вважалися зниклими безвісти 17:01 Ветеран з Хмельниччини здобув «золото» на Чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства 16:18 У Хмельницькому попрощалися із сержантом Олександром Александровичем 15:46 Син хмельницької волонтерки бореться за життя: Максим переніс 18 реанімацій 15:40 У гості до пухнастиків: День відкритих дверей у хмельницькому притулку для тварин (соціальна реклама) 15:12 Житель Хмельниччини влаштував «альпінізм» заради втечі до Молдови 14:34 Продаж тилових посад на Хмельниччині: затримали заступницю командира роти 14:04 На війні загинув працівник АТ «Хмельницькобленерго» Ігор Токар 13:35 Яйця дешевшають: які ціни на прилавках Хмельницького photo_camera 12:49 У Хмельницькому п’яний водій Volkswagen влетів у відбійник: у крові 2,5 проміле 12:02 На Хмельниччині назвали ТОП-10 найпопулярніших вакансій та середні зарплати 11:11 Ранкова повітряна тривога на Хмельниччині: є пошкодження будинків 10:22 У Хмельницькому хлопчика госпіталізували після побиття матірʼю 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині мамі полеглого Віктора Супруненка передали держнагороду сина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up