На Хмельниччині на 1,5 тисячі гривень оштрафували водія, який 6 років їздив з липовими "правами"

На Хмельниччині на 1,5 тисячі гривень оштрафували водія, який 6 років їздив з липовими "правами"
  • Чоловік придбав водійське посвідчення за 500 гривень.
  • З ним він їзди аж 6 років, допоки не попався патрульним.
  • За підробку довелося відповісти у суді.  

Житель Ярмолинецького району шість років їздив на авто з фальшивим водійським посвідченням. Як виявилося, "права" він купив ще у 2014 році. За  500 гривень чоловік купив водійське посвідчення з відкритими категоріями «А», «А1», «В», «В1», «С», «С1».

Усі ці роки він безперешкодно сідав за кермо. Однак, нещодавно його зупинили поліцейські після порушення Правил дорожнього руху. Під час перевірки посвідчення патрульні виявили підробку та оформили на чоловіка відповідний протокол.

У судовому засіданні обвинувачений беззастережно визнав свою вину. Як повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, чоловіка визнали винним у пособництві в підробленні посвідчення і використанні завідомо підробленого документа (частина 5 статті 27 частини 1 статті 358 КК України, частина 4 статті 358 КК України). Чоловіку призначили остаточне покарання – 1530 гривень штрафу. 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • ttt432
    2000 грн что бы кататься без прав)
  • Андрей Варабей
    500 грн , вони шо від руки намальовані ?
  • Володимир Яворський
    500!!!!!
    Карл, 500!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 «На щиті» повернулось четверо військових з Хмельниччини. Імена photo_camera 20:33 Вдарять заморозки та дощитиме: погода на 10 травня для Хмельниччини 20:11 Нові правила для МАФів і житло для ВПО: основні рішення сесії Хмельницької міськради 19:19 Хто з хмельничан буде без води до завтра (АДРЕСИ) Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 18:29 Жінка з Хмельниччини відмовилась від батьківських прав, але суд не дозволив: деталі 17:51 Хмельниччина отримала шкільні автобуси на 43 мільйони гривень 17:03 «Любив життя»: у Хмельницькому прощалися з воїном Олександром Кошельником photo_camera 16:30 Реєстр корупціонерів Хмельниччини: хто там є 15:51 Будинок архієрея в центрі Хмельницького отримав охоронний статус 15:06 У Хмельницькому районі перекриють залізничний переїзд на шість днів 14:12 Затримали проректора Хмельницької прикордонної академії: будував дім руками підлеглих 13:16 Спалах кору на Хмельниччині: найбільше хворіють діти 12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up